بورس
کرونا
قیمت سکه و طلا
نرخ ارز
خودرو
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
آزادسازی سهام عدالت samanese.ir
سامانه سجام sejam.ir
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار فرهنگیان

بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال با یک تیم بزرگ

برخلاف سال های قبل ، فدراسیون فوتبال در حال حاضر نقش اصلی را در انتخاب و مهیا کردن بازی های تدارکاتی تیم ملی ایفا می کند.

خبرپو به نقل از ورزش سه:

رئیس فدراسیون فوتبال که شب گذشته میهمان برنامه "فوتبال برتر" بود درباره بازی های تدارکاتی تیم ملی توضیحاتی داد. با توجه به اینکه روز 28 آبان ماه فیفادی است بر اساس صحبت های رئیس فدراسیون احتمال دارد که یک بازی تدارکاتی ویژه در این تاریخ برای تیم ملی برگزار شود.

رئیس فدراسیون درباره بازی تدارکاتی تیم ملی 5 روز بعد از بازی با عراق گفت:« ما برای این روز فیفا قصد داریم یک بازی تدارکاتی برگزار کنیم؛ استرالیا در این روز بازی نمی کند و ما می خواستیم با آن ها بازی کنیم اما به ما گفتند که مربی این تیم در این روز دنبال برگزاری بازی نیست. برخی تیم ها این‌گونه هستند، مثلا ژاپن هم در این فیفادی بازی نمی کند.»


تاج در ادامه نیز اعلام کرد که بازی های تدارکاتی خوبی برای تیم ملی پیش بینی کرده است:« ما حتی بازی با برزیل را فیکس کردیم و همه کارهایش انجام شد اما یک گیر یک و نیم میلیون دلاری وجود داشت. البته یک میلیون دلارش با توجه به حق پخش و تبلیغات قابل بازگشت بود اما نتوانستیم آن پانصد هزار دلار را جور کنیم و به همین خاطر برزیل در این روز با کره جنوبی بازی خواهد کرد. برزیلی ها حتی منتظر ما ماندند اما متاسفانه نشد.»


رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه در حال انجام کارها برای برگزاری بازی های تدارکاتی خوبی برای تیم ملی است گفت:« خود ویلموتس هم اعتقادش این است که باید با تیم های خوب بازی کنیم. من یک تیمی را به ایشان گفتم -که به دلایلی اسمش را نمی آورم- و ایشان هم کاملا راضی بود.»


او در بخش دیگری از صحبت هایش در رابطه با روش برگزاری بازی های تدارکاتی تیم ملی اعلام کرد که در دوره حضور مارک ویلموتس بر خلاف دوران کی روش این فدراسیون فوتبال است که کار برگزاری بازی های تدارکاتی را انجام می دهد. در زمان کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی خود و با همکاری شرکت های مختلف بازی ها و اردوهای تدارکاتی تیم ملی را انتخاب و برگزار می کردند. موضوعی که حالا برای سرمربی سابق پرتغالی تیم ملی در کلمبیا هم دردسرساز شده است.


آخرین و مهمترین اخبار ورزشی روز ایران و جهان, وضعیت تیم ملی در مقدماتی جام جهانی

پویشگر: خبرپو     منبع: ورزش سه

۱۲:۰۹:۰۸ | سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ | Tuesday 22 / 10 October / 2019
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon