کرونا
بورس
قیمت سکه و طلا
نرخ ارز
وام اجاره مسکن tem.mrud.ir
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
آزادسازی سهام عدالت samanese.ir
سامانه سجام sejam.ir
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار فرهنگیان

اشتباه بزرگ دانشگاه فرهنگیان در اعلام اسامی پذیرفته شدگان

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اشتباه فاحش دانشگاه فرهنگیان در اعلام اسامی پذیرفته شدگان در این دانشگاه، گفت: متأسفانه این مسئله چندین سال است که رخ می‌دهد و وزیر آموزش و پرورش قول حل این مسئله را داده است.

حسن کامران دستجردی درباره مشکل ایجاد شده برای برخی از پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان، عنوان کرد: متأسفانه به دلیل غفلت برخی از مدیران در سطح دانشگاه‌ فرهنگیان، اسامی برخی داوطلبان کنکور به عنوان پذیرفته شده در این دانشگاه اعلام شده ولی در هنگام ثبت نام به آن‌ها عنوان شد که پذیرفته نیستند و نام آن‌ها به اشتباه اعلام شده است.
حسن کامران دستجردی در نطق میان دستور

بیشتر بخوانید: زمان اعلام نتایج آزمون اصلح دانشگاه فرهنگیان مشخص شد


نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: دانشگاه فرهنگیان در پاسخ به این اشتباه فاحش عنوان می‌کند که خطای انسانی رخ داده در حالیکه این اشتباه چندین سال است که مرتبا در دانشگاه فرهنگیان رخ می‌دهد و کسی پاسخگو نیست.

نباید به راحتی با آبروی افراد بازی کرد

وی با بیان اینکه حتی اگر نام یک نفر به اشتباه اعلام شود، وزیر آموزش و پرورش باید با این خطای رخ داده به صورت جدی برخورد کند؛ ادامه داد: متأسفانه به این شکل با آبروی این داوطلبان و خانواده‌های آنان بازی می‌شود.

کامران اضافه کرد: این افراد از نظر سازمان سنجش پذیرفته تلقی می‌‎شوند ولی دانشگاه فرهنگیان آن‌ها را پذیرفته شده نمی‌داند.

وی اضافه کرد: امسال عنوان شد که تعداد 10 داوطلب به اشتباه در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شده‌اند؛ تعدادی هم سال‌های گذشته پذیرفته شدند. جالب این است که 50 نفر از داوطلبان نیز که باید پذیرفته شده باشند، رد شده‌اند.

قول مساعد وزیر برای حل این اشتباه فاحش

عضو کمیسیون شوراها امور داخلی کشور در مجلس تصریح کرد: این موضوع در نشست اخیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با حضور وزیر آموزش و پرورش مطرح شد که وی و رئیس دانشگاه فرهنگیان و معاون مدیریت منابع انسانی وزیر قول حل این مشکل را در آینده‎‌ای نزدیک دادند.


پویشگر: خبرپو     منبع: خانه ملت

۱۷:۲۲:۱۲ | شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ | Saturday 09 / 11 November / 2019
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon