سامانه سلامت کرونا salamat.gov.ir
اخبار کرونا
سیل و طوفان
حمایت معیشتی hemayat.mcls.gov.ir
اخبار هواشناسی
اخبار تعطیلی ها
برجام
اخبار فرهنگیان

لغو رزرو اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، رزرو اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان لغو شد.

گودرز کریمی‌فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس درباره رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان، اظهار کرد: رزرو اینترنتی اسکان نوروزی در مدارس و کلاس‌های مجری طرح تا اطلاع ثانوی به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، متوقف شده است و به محض آرام شدن اوضاع و کنترل کرونا، اطلاع‌رسانی لازم صورت می‌گیرد.

رزرو اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان لغو شد

وی ادامه داد: 11 هزار مدرسه مجهز شده در قالب 108 هزار کلاس درس برای اسکان نوروزی فرهنگیان فراهم شده که فعلا به دلیل مبارزه با ویروس کرونا، رزرو اینترنتی اسکان نوروزی 1399 فرهنگیان در سایت اسکان فرهنگیان eskan.medu.ir تا اطلاعیه‌های بعدی موقتاً لغو شد.

کریمی‌فر افزود: آموزش و پرورش  با تعداد 398 مرکز آموزشی رفاهی( خانه معلم ) در قالب 16 هزار و 498 تختخواب ، به صورت کاملا بهداشتی و رعایت تمام توصیه‌های بهداشتی و شست‌وشوی روزانه با محلول‌های ضد عفونی، استفاده از کاورهای یک بار مصرف و مایع‌های شست‌وشوی الکلی،  آمادگی پذیرش مسافران فرهنگی را در نوروز جاری در سراسر کشور  داراست؛ اگر چه پیشنهاد می‌شود به خاطر پویش همگانی و مبارزه با ریشه کنی ویروس کرونا، ترجیحا از مسافرت‌های نوروزی، پرهیز شود.پویشگر: خبرپو     منبع: فارس

۱۴:۲۴:۱۹ | سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ | Tuesday 25 / 02 February / 2020
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!
زودتر از دیگران از آخرین حاشیه ها, اخبار مهم و جنجالی روز, با خبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon
آخرین اخبار روز