کرونا
بورس
قیمت سکه و طلا
نرخ ارز
آزادسازی سهام عدالت samanese.ir
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
سامانه سجام sejam.ir
وام اجاره مسکن tem.mrud.ir
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار فرهنگیان

زمانبندی لیگ قهرمانان آسیا 2020 مشخص شد

یک رسانه قطری خبر داد تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا 2020 تا تاریخ 16 شهریور فرصت دارند تا لیست بازیکنان خود را ارائه کنند.

 

به گزارش فارس farsnews.ir، نشریه «استاد الدوحه» قطر امروز خبر داد کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا 2020 می توانند از اواسط ماه آگوست(اواخر مرداد) لیست بازیکنانشان برای حضور در این رقابت ها را اعلام کنند.

اعلام آخرین زمان ارائه لیست بازیکنان به AFC/ زمانبندی لیگ قهرمانان آسیا 2020 مشخص شد

طبق قانون تیم های شرکت کننده در لیگ قهرمانان آسیا باید یک هفته مانده به آغاز مسابقات لیست نهایی خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنند. باتوجه به اینکه پیشنهاد شده اولین بازی این مسابقات در تاریخ 14 سپتامبر(24 شهریور) برگزار شود به همین خاطر 6 سپتامبر(16 شهریور) آخرین موعد تیم ها برای اعلام لیست بازیکنانشان است.

طبق توافق صورت گرفته قرار است ادامه  مرحله گروهی و مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا 2020 از تاریخ 14 سپتامبر(24 شهریور) تا 29 سپتامبر(8 مهر) به صورت متمرکز به میزبانی یک کشور برگزار شود. مرحله یک چهارم در تاریخ 4 نوامبر(14 آبان) و نیمه نهایی 25 نوامبر(5 آذر) و فینال در تاریخ 5 دسامبر(15 آذر) به صورت تک بازی برگزار شود.

 


پویشگر: خبرپو     منبع: فارس

۱۰:۲۷:۴۸ | یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ | Sunday 05 / 07 July / 2020
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon