کرونا
بورس
قیمت سکه و طلا
نرخ ارز
آزادسازی سهام عدالت samanese.ir
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
سامانه سجام sejam.ir
وام اجاره مسکن tem.mrud.ir
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار فرهنگیان

زمان آزادسازی باقیمانده سهام عدالت مشخص شد

رئیس جمهور گفت: ۳۰ درصد دیگر سهام عدالت در عید غدیر و ۳۰ درصد در ۲۲ بهمن آزاد خواهد شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت اظهار کرد: یکی از اقدامات مهم دولت احداث راه آهن چابهار و ایجاد خط راه آهن ۷۳۰ کیلومتری از چابهار تا زاهدان بود و دیروز ریل گذاری برای این خط از زاهدان شروع شد و از سمت چابهار هم شروع خواهد شد و امیدواریم تا آخر سال این خط راه آهن به زاهدان و از آنجا به خاش برسد.


بیشتر بخوانید


او با اشاره به اینکه طرح ریل گذاری استانی نیست و ملی است، گفت: چون از چابهار شروع می‌شود به راه آهن مرکزی متصل می‌شود. از وحدت و همکاری و هماهنگی بین شیعه و سنی در استان سیستان و بلوچستان بسیار خوشحال هستم.

روحانی افزود: این هفته تصمیمات خوبی را درباره مسکن و بورس اتخاذ کردیم. 

رئیس جمهور بیان کرد: به عنوان رئیس جمهور اینجا اعتراف می‌کنم که درباره طرح مسکن عقب ماندگی و نگرانی‌هایی را در دولت یازدهم داشتیم و که در دولت دوازدهم این عقب ماندگی را باید جبران کنیم.

او افزود: اولین قدم ما در این خصوص این بود که زمین مورد نیاز را در اختیار وزارت مسکن قرار دهیم به همین خاطر ۲۵۰ هزار هکتار زمین در اختیار وزارت مسکن قرار دادیم.

روحانی گفت: بحث سهام هلدینگ سیمان و شستا در جلسه امروز بحث شد که تا حدودی این موارد به سمت جلو حرکت کرده‌اند؛ با اقداماتی که وزرا انجام خواهند داد ما شاهد استحکام بورس خواهیم بود و ۳۰ درصد دیگر سهام عدالت در عید غدیر و ۳۰ درصد در ۲۲ بهمن آزاد خواهد شد.

او گفت: دیروز در جلسه اقتصادی دولت به سازمان بورس اعلام کردیم که خودشان طبق قانون سهم شناور را مستقیما عرضه کنند، این دستور به بورس صادر شده و باید اجرا شود ،همچنین ما سهام شناور را عرضه می‌کنیم. 

رئیس جمهور بیان کرد: ۲۳ تیرماه روز تعامل سازنده ما با جهان است، از ملت ایران به دلیل حمایت از سیاست خارجی دولت، از مقام معظم رهبری بابت هدایت‌ها و از وزارت امور خارجه تشکر ویژه می‌کنم..

 


پویشگر: خبرپو     منبع: باشگاه خبرنگاران

۱۱:۰۴:۳۴ | چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ | Wednesday 08 / 07 July / 2020
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon