لیگ ملتهای والیبال 2019
قیمت دلار
قیمت خودرو
نقل و انتقال فوتبال
برجام
اخبار فرهنگیان
حوزه و دانشگاه

۱۰ هزار میلیاردتومان لوازم خانگی به مردم سیل‌زده کشور اهدا می‌شود

رئیس امور اصناف و بازرگانان ایران گفت: برای کمک به مردم سیل زده ستاد فرمان امام خمینی (ره) به ارزش ده هزار میلیارد تومان لوازم خانگی به آنان اهدا می‌کند.

10 هزار میلیاردتومان لوازم خانگی به مردم سیل‌زده کشور اهدا می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، پیمان زندی ظهر امروز در جلسه اردوی جهادی مسئولان، خیران،اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور اظهارداشت: یکی از فعالیت‌های خوب در زمان وقوع سیل، حضور شبانه‌روزی فعالان اقتصادی، امنیتی و خیران در مناطق سیل‌زده بود.این افراد نیازهای مردم سیل‌زده را رصد و در نخستین فرصت تهیه و ارسال می‌کردند.

وی افزود: نیازهای اساسی استان از طریق مدیریت ستاد بحران استان با وزارت کشور هماهنگ شود تا با حضور نمایندگان اتاق اصناف استان‌های مختلف به صورت تخصصی پیگیری شود.

رئیس امور اصناف و بازرگانان ایران بیان داشت: خسارت‌های وارد شده در حوزه اصناف و بازرگانان در سه بخش واحدهای صنفی، صنعتی و شهرک‌های صنعتی است که هریک باید به صورت تخصصی و جداگانه مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

 

وی ادامه داد: اصناف و بازرگانان به محض وقوع سیل تمام پوشاک مردم سیل‌زده را تامین کردند. در استان‌هایی مانند گلستان که پوشش زنان ترکمن متفاوت بود، پارچه مورد نظر تهیه و به سبک و فرهنگ این مردم پوشاک دوخته و تحویل شد.

زندی گفت: تمام تلاش ما این است تا واحدهای صنفی و شهرک‌های صنعتی آسیب دیده هرچه سریعتر در بخش خود فعال شوند و چرخه اقتصادی بار دیگر در این واحدها و شهرک‌ها به حرکت در آید.

انتهای پیام/ ع

منبع : تسنیم

۱۵:۵۳:۲۵ | دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ | Monday 15 / 04 April / 2019