سهام عدالت samanese.ir
ماه رمضان
برجام
اخبار فرهنگیان
اخبار حوزه و دانشگاه

عملکرد سال گذشته و برنامه‌های سال جدید 4 معاون رئیس جمهور با حضور روحانی بررسی شد

عملکرد سال گذشته سازمان‎های حفاظت محیط زیست، میراث فرهنگی، معاونت امور زنان و خانواده، بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه برنامه‌های آتی این دستگاه‌ها در سال ۹۸ در جلساتی جداگانه با حضور روحانی بررسی شد.

عملکرد سال گذشته و برنامه‌های سال جدید 4 معاون رئیس جمهور با حضور روحانی بررسی شد

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، روز ‌پنجشنبه در جلساتی جداگانه، عملکرد سال ۱۳۹۷ سازمان‎های حفاظت محیط زیست و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه برنامه‌های آتی این دستگاه‌ها در سال ۹۸ را بررسی کرد.

در این جلسات که جداگانه و با حضور هر یک از معاونان رئیس جمهور با روحانی تشکیل شد؛ معاونان رئیس جمهور دستاوردها و برنامه های اجرا شده در سال ۹۷ در حوزه عملیاتی تحت مدیریت خود را تشریح و به بیان نیازها و برنامه های سال جاری پرداختند.

رئیس جمهور پس از بررسی گزارش ها، با قدردانی از تلاش ها و زحمات آقایان عیسی کلانتری، علی اصغر مونسان، معصومه ابتکار و حجت الاسلام سید محمدعلی شهیدی رهنمودها و نکاتی ضروری را برای بهبود روند اجرای برنامه های سال جاری این مجموعه‌ها ارائه کرد.

همچنین روحانی در جلسه ای جداگانه با مجید تخت روانچی، نماینده جدید جمهوری اسلامی ایران در مقر سازمان ملل متحد در نیویورک دیدار و توصیه ها و نکات مورد نظر خود را به وی ارائه کرد.

انتهای پیام

منبع : فارس

۱۴:۳۶:۳۲ | پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ | Thursday 18 / 04 April / 2019