سهام عدالت samanese.ir
ماه رمضان
برجام
اخبار فرهنگیان
اخبار حوزه و دانشگاه

حاجی‌بابایی: کارمندان به افزایش 400 هزار تومانی حقوق نیاز دارند/پزشکیان: قانون مجلس شوخی‌بردار نیست

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: ۴۰۰ هزار تومان برای بسیاری از کارمندان ارزشمند است و به آن نیاز دارند، چرا که انتظار داشتند تا در فروردین ماه این مبلغ را دریافت کنند.

حاجی‌بابایی: کارمندان به افزایش 400 هزار تومانی حقوق نیاز دارند/پزشکیان: قانون مجلس شوخی‌بردار نیست

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حمیدرضا حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان  در جلسه علنی امروز (دوشنبه) پارلمان طی تذکریبا استناد به مواد ۱۸ تا ۲۲ آئین‌نامه داخلی مجلس، اظهار داشت: هیئت رئیسه مجلس باید از مصوبات مجلس در محاوره‌های عمومی دفاع کند؛ ما مصوبه‌ای در خصوص افزایش حقوق کارمندان دولت داشتیم اما شاهد آن هستیم که هر روز یک مسئول دولتی در این خصوص صحبت می‌کند و صحبت‌های متناقضی درباره نحوه اجرای آن مطرح می‌شود.

وی افزود: در حالی که قانون مصوب مجلس در خصوص افزایش حقوق کارمندان در سال جاری کاملاً روشن است، مسئولان دولتی اظهاراتی متناقض دارند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی اظهار داشت: خواهشمندم تا هیأت رئیسه مجلس بر این موضوع تأکید کند تا دیگر شاهد این صحبت‌ها نباشیم زیرا ۴۰۰ هزار تومان برای بسیاری از کارمندان ارزشمند است و به آن نیاز دارند، چرا که انتظار داشتند تا در فروردین ماه این مبلغ را دریافت کنند.

در ادامه مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را بر عهده داشت، گفت: حرف شما درست است و دولت باید دقت لازم را داشته باشد زیرا قانون مجلس شوخی‌بردار نیست؛ آنچه در خصوص حقوق در سال جاری تصویب شده، لازم‌الاجرا است.

انتهای پیام/


۱۱:۰۵:۳۱ | دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ | Monday 22 / 04 April / 2019