سهام عدالت samanese.ir
ماه رمضان
برجام
اخبار فرهنگیان
اخبار حوزه و دانشگاه

مدیرعامل آبفای جنوب غربی استان تهران بازداشت شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران خبر دستگیری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران را تأیید کرد.

مدیرعامل آبفای جنوب غربی استان تهران بازداشت شد

محمدرضا بختیاری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس  خبر دستگیری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران را تأیید کرد.

وی ادامه داد: رقم انتشاریافته(700 میلیارد تومان) به‌کلی نادرست است و آنچه تاکنون مشخص‌شده، مربوط به پروژه ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب شهر رباط‌کریم است.

محمدرضا بختیاری درباره هزینه پروژه تصفیه‌خانه رباط‌کریم بیان داشت:  از زمان آغاز پروژه  تصفیه‌خانه فاضلاب شهر رباط‌کریم تاکنون رقمی کم‌تر از 10 میلیارد تومان هزینه و رقم کلی آن نیز تا پایان ساخت معادل 49میلیارد تومان در نظر گرفته‌شده است و رقم اعلامی 700 میلیارد در رسانه‌ها امکان پذیر نیست.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران افزود: معاون وقت مهندسی و توسعه شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران در سال گذشته از این سمت برکنار شده و موارد اتهامی مرتبط با تخلفات مالی نامبرده و مدیرعامل پیشین آبفای جنوب غربی از سوی مراجع قضایی در حال بررسی است.

 وی هرگونه اظهارنظر در زمینه ابعاد این موضوع را منوط به اعلام نظر رسمی مراجع ذی‌صلاح دانست و خاطرنشان کرد: در حال حاضر سرپرست جدیدی برای شرکت آبفای جنوب غربی استان تهران منصوب‌شده است تا خللی در روند خدمات‌رسانی به شهروندان وارد نشود.

انتهای پیام/پ/د/ی


۲۰:۱۸:۲۶ | دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ | Monday 22 / 04 April / 2019