سهام عدالت samanese.ir
ماه رمضان
برجام
اخبار فرهنگیان
اخبار حوزه و دانشگاه

وزنه‌برداری قهرمانی آسیا| نایب قهرمانی موسوی در دسته ۹۶ کیلوگرم

ایوب موسوی، وزنه‌بردار دسته ۹۶ کیلوگرم ایران نایب قهرمان آسیا شد.

وزنه‌برداری قهرمانی آسیا| نایب قهرمانی موسوی در دسته 96 کیلوگرم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایوب موسوی در پایان رقابت گروه A دسته 96 کیلوگرم وزنه‌برداری قهرمانی آسیا، توانست نایب قهرمان شود.  

موسوی با ثبت رکورد 166 یک ضرب، 207 کیلوگرم در دوضرب و مجموع 373 کیلوگرم نایب قهرمان آسیا شد و برنز یک ضرب و نقره دو ضرب را گرفت.

تیان تائو وزنه بردار چینی در حرکت دوضرب دو مرتبه برای شکستن رکورد جهان که در اختیار سهراب مرادی است روی تخته امد اما در هر دو حرکت وزنه 231 کیلوگرم را انداخت.

*حرکت یک ضرب:

ایوب موسوی در اولین حرکت یک ضرب وزنه 166 کیلوگرم را بالای سر برد. او در حرکت دوم وزنه 171 کیلوگرم را بالای سر برد اما داوران حرکت او نپذیرفتند. موسوی در حرکت سوم دوباره پشت وزنه 171 کیلوگرم قرار گرفت اما این وزنه را انداخت و با همان 166 کیلوگرم به کار خود پایان داد. او پس از وزنه‌برداران چین و قطر سوم شد.  

*حرکت دوضرب:

موسوی در اولین حرکت دوضرب پشت وزنه 205 کیلوگرم قرار گرفت که مهار آن شد. او در حرکت دوم وزنه 207 کیلوگرم را بالای سر برد. نماینده ایران در آخرین حرکت دوضرب پشت وزنه 225 کیلوگرم ایستاد اما نتوانست مهار کند و با همان 207 کیلوگرم و مجموع  373 کیلوگرم نقره دوضرب و مجموع را گرفت.

به گزارش تسنیم، تیان تائو وزنه بردار چینی در حرکت دوضرب دو مرتبه برای شکستن رکورد جهان که در اختیار سهراب مرادی است روی تخته امد اما در هر دو حرکت وزنه 231 کیلوگرم را انداخت. رکورد جهان 230 کیلوگرم است که در اختیار سهراب مرادی است.


۱۹:۵۸:۵۵ | پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ | Thursday 25 / 04 April / 2019