بورس
کرونا
قیمت سکه و طلا
نرخ ارز
خودرو
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
آزادسازی سهام عدالت samanese.ir
سامانه سجام sejam.ir
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار فرهنگیان

قیمت طلا، سکه و ارز در روز سه‌شنبه

قیمت طلا و سکه درحالیکه روز گذشته کاهش یافته بود، امروز افزایش قیمت را تجربه کرد اما بازار ارز به تبع روند کاهشی قیمت‌ها در روز گذشته، امروز هم روند کاهشی خود را حفظ کرد.

خبرپو به نقل از خبرگزاری ایسنا:

طلا

قیمت طلا و سکه درحالیکه روز گذشته کاهش یافته بود، امروز افزایش قیمت را تجربه کرد اما بازار ارز به تبع روند کاهشی قیمت‌ها در روز گذشته، امروز هم روند کاهشی خود را حفظ کرد.

به گزارش ایسنا، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (ساعت ۱۷ دهم اردیبهشت) با ۳۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، به چهار میلیون و ۹۵۵ هزار تومان رسیده است. هر قطعه سکه طرح قدیم نیز با افزایش ۱۰ هزار تومانی معادل چهار میلیون و ۷۵۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود.

این در حالی است که نیم‌سکه ۲۰ هزار تومان کاهش قیمت داشته و دو میلیون و ۱۰ هزار تومان عرضه می‌شود. امروز همچنین ربع سکه کاهش قیمت را در پیش گرفت و یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.

قیمت هر قطعه سکه گرمی هم ۱۰ هزار تومان بیشتر شد و معادل ۹۸۰ هزار تومان به فروش رسید. اما هر گرم طلای ۱۸ عیار تغییر چندانی نسبت به روز گذشته نداشته و حدود ۴۴۶ هزار تومان در طلافروشی‌ها فروخته می‌شود.

همچنین در بازارهای جهانی، آخرین قیمت هر اونس طلا ۱۲۸۴ دلار است که از دیروز بیش از پنج دلار گران شده است.

کاهش قیمت‌ها در بازار ارز

در بازار ارز امروز قیمت‌ها پس از چند روز افزایش، روند کاهشی را تجربه کرد؛ به طوریکه بانک‌ها هر دلار آمریکا را ۱۳ هزار و ۶۴۵ تومان و هر یورو را ۱۵ هزار و ۲۶۷ تومان خریدند. همچنین امروز بانک‌ها هر پوند انگلیس را ۱۷ هزار و ۶۵۵ تومان قیمت گذاری کردند.

قیمت یورو مسافرتی نیز در بانک‌ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است و حدود ۱۶ هزار و ۴۰۰ تومان در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

این در حالی است که نرخ خرید یورو در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی ۱۵ هزار و ۸۰۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۵ هزار و ۹۰۰ تومان بود که نسبت به روز گذشته ۹۰ تومان کاهش دارد.

این صرافی‌ها همچنین امروز هر دلار آمریکا را ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان خریدند و ۱۴ هزار و ۵۰ تومان فروختند که نسبت به دیروز کاهش ۱۴۰ تومانی دارد.

انتهای پیام

پویشگر: خبرپو     منبع: خبرگزاری ایسنا

۱۸:۳۲:۱۹ | سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ | Tuesday 30 / 04 April / 2019
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon