اخبار دربی
والیبال
کارت سوخت
برجام
قیمت ها
نقل و انتقال فوتبال
اخبار فرهنگیان
حوزه و دانشگاه

خروج رسمی سونی موبایل از خاورمیانه

احتمالاً می دانید بخش موبایل سونی از روزهای اوج خود بسیار فاصله گرفته و از دو ماه قبل، با بخش تلویزیون، صوتی و دوربین ادغام شده است تا بلکه سودآوری آن افزایش یابد. اخیراً این کمپانی یک رویداد درباره استراتژی کسب و کار خود برگزار کرده که برنامه‌های آن را برای آینده نشان می‌دهد. متاسفانه باید بگوییم که شاهد خروج رسمی سونی موبایل از خاورمیانه هستیم و باید گفت خدانگهدار اکسپریا! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

خبرپو به نقل از ترنجی:

هدف فعلی سونی افزایش نفوذ برند SONY در حوزه‌های مختلف چون گیمینگ، موسیقی و تلویزیون است تا بلکه روزی این برند در دنیای موبایل هم وضعیت بهتری کسب کند و با اقبال بیشتری روبرو شود. به گفته این کمپانی ژاپنی، آنها با گوشی Xperia 1 در گذشت یکبار موفق به انجام این کار شده‌اند.

سونی تصمیم گرفته به مقدار ۵۰ درصد از هزینه‌های عملیاتی خود بکاهد، به همین منظور از برخی بازارها و کشورها خارج می‌شود تا بر روی یک پایگاه مشتری کوچک‌تر تمرکز کند. در حال حاضر سونی موبایل تمرکز خود را بر بازارهای ژاپن، اروپا، تایوان و هنگ‌کنگ گذاشته است. در عین حال سونی از هندوستان، استرالیا، کانادا، آمریکای جنوبی، مکزیک، آفریقا و البته خاورمیانه خارج می‌شود.

هدف اصلی سونی رساندن کسب و کار موبایل خود به سودآوری در سال مالی 2020 است. به وضوح سونی تلاش می‌کند متوقف باقی نماند و هرچند که استراتژی‌های جدید آهسته هستند، اما استوار به نظر می‌رسند.

پویشگر: خبرپو     منبع: ترنجی

۸:۲۰:۵۹ | چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ | Wednesday 22 / 05 May / 2019

دیگر رسانه ها

آخرین اخبار روز