اخبار دربی
والیبال
کارت سوخت
برجام
قیمت ها
نقل و انتقال فوتبال
اخبار فرهنگیان
حوزه و دانشگاه

شاعری که از رهبر انقلاب هدیه تولد گرفت + عکس

روایت خانم عاطفه جوشقانیان، شاعری را که در دیدار اخیر اهالی شعر و ادب با حضرت آیت الله خامنه‌ای پیرامون هدیه‌ای که از رهبر انقلاب به یادگار گرفتند، می‌خوانید.

خبرپو به نقل از باشگاه خبرنگاران:

رهبری

در شب ولادت باسعادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی(علیه السلام) جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند. 

یکی از بانوان شاعری که در این دیدار حضور داشت، خانم عاطفه جوشقانیان بود. متنی که در ادامه می‌خوانید، روایت ایشان از انگشتری است که از رهبر انقلاب به یادگار گرفتند.

بسم الله النور
خیلی خاص بود. الحمدلله. بی سابقه بود اینگونه خدمت آقا رسیدنِ خانم ها. و البته عده محدودی به این توفیق نایل شدیم. الحمدلله. وقتی به آقا گفتم شب تولدمه، ایشون گفتن به به مبارکه! و من بال درآوردم‌...
از ایشون هدیه تولد خواستم و انگشتری بهم دادن. سلام دوستان عزیزم رو رسوندم و از طرف خودم و اونها التماس دعا گفتم‌. گفتم دعا کنید عاقبت بخیر بشیم. دو تا از اشعارم رو بهشون تقدیم کردم و اون نوشته ای که داریم می خونیم، شعرمه.

بهترین هدیه تولد من
براتون دعا می کنم این حال خوب نصیبتون بشه. خانومایی که سال اول دیدارشون بود شاید حال من و درک نکنن. بی سابقه بود اینگونه خدمت آقا رسیدن و در کنار حضرت ماه افطار کردن.

عاطفه جوشقانیان
سی و یک اردیبهشت

رهبری

پویشگر: خبرپو     منبع: باشگاه خبرنگاران

۱۲:۱۹:۱۶ | پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ | Thursday 23 / 05 May / 2019

دیگر رسانه ها

آخرین اخبار روز