کارت سوخت
کنکور 98
سهام عدالت
برجام
قیمت ها
نقل و انتقال فوتبال
اخبار فرهنگیان
حوزه و دانشگاه

علت بسته شدن صفحه اینستاگرام سرپرست وزارت آموزش و پرورش

سرپرست وزارت آموزش و پرورش شب گذشته صفحه اینستاگرام خود را بست.

خبرپو به نقل از میزان:
توضیحاتی در مورد علت بسته شدن صفحه اینستاگرام سرپرست وزارت آموزش و پرورش

پست‌های صفحه اینستاگرام سید جواد حسینی به گونه‌ای وی را مدافع راه‌اندازی مدارس خصوصی و لاکچری نشان می‌دهد امری که باعث راه افتادن هجمه انتقادات به وی شد.

یکی از انتقاداتی که در فضای مجازی بسیار گسترش یافت، تبلیغ سید جواد حسینی از فضای آموزشی یک مدرسه بود که برخی کاربران و کانال‌های فضای مجازی، آن را تبلیغ مدارس لاکچری دانسته بودند.

حسینی که پاسخی برای انتقادات کاربران نداشت و به دنبال اعتراضات گسترده کاربران فضای مجازی زیر این پست پس از انتصابش به سرپرستی وزارت آموزش پرورش صفحه اینستاگرام‌خود را بست.

علت بسته شدن صفحه سرپرست وزارت آموزش و پرورش/ صفحه سرپرست وزارت آموزش و پرورش دردسرساز شد


خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان علت بسته شدن صفحه اینستاگرام سرپرست وزارت آموزش و پرورش را از دو مقام این وزارت خانه پرسید؛ امیر علی نعمت اللهی قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال گفت: "اطلاعی از دلیل این موضوع ندارم"

اما پاسخ  علیرضا کاظمی معاون پرورشی فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، به این سوال متفاوت بود:"به دلیل مشغله کاری صفحه خود را بسته اند "

علیرضا کاظمی افزود: سرپرست وزارت آموزش و پرورش به دلیل مشغله کاری و اینکه نمی‌توانند فعالیتی داشته باشند صفحه خود را بسته اند و به محض اینکه فرصت کافی پیدا کنند دوباره شروع به فعالیت خواهند کرد.

پویشگر: خبرپو     منبع: میزان

۹:۲۴:۰۶ | پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ | Thursday 13 / 06 June / 2019
آخرین اخبار روز