برجام
قیمت دلار
قیمت طلا و سکه
قیمت خودرو
نقل و انتقال فوتبال
اخبار فرهنگیان
حوزه و دانشگاه

قتل زندانی فشافویه در ۹۰ ثانیه رخ داد!

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی گفت: حمله و مجروح کردن شیرمحمدعلی زندانی فشافویه در ۹۰ ثانیه رخ داد و مأموران زندان بلافاصله بدن مجروح او را درمانگاه منتقل کردند.

خبرپو به نقل از تسنیم:

اقدام به قتل زندانی فشافویه در 90 ثانیه رخ داد

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور افزود: البته مأموران زندان بلافاصله مقتول را به بهداری معرفی می‌کنند و تحت درمان‌های اولیه قرار می‌گیرد و سپس به بیمارستان اعزام می‌شود اما به‌دلیل شدت خون‌ریزی فوت می‌کند.

جهانگیر با اشاره به تاکید رئیس قوه قضائیه مبنی بر پیگیری موضوع قتل فشافویه گفت: مسئولان سازمان زندان‌ها به نمایندگی از رئیس قوه‌قضائیه به خانه آن مرحوم مراجعه و مراتب تسلیت خود را به خانواده وی اعلام کردند. 

وی تاکید کرد: پیگیر این موضوع هستیم و ما اجازه نمی‌دهیم حقوق این فرد تضییع شود.

هفته گذشته "علیرضا شیرمحمدعلی" زندانی 21 ساله در زندان فشافویه مورد حمله دو قاتل سابقه دار قرار گرفت و با 30 ضربه مجروح شد.

به دنبال این حادثه غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه گفت: پرونده قتل مرحوم علیرضا شیرمحمدعلی با حساسیت و جدیت تمام توسط دادسرای عمومی و انقلاب رسیدگی و همانند برخی پرونده‌های ویژه دیگر با گذشت 48 ساعت از وقوع قتل، تحقیقات دادسرایی آن انجام و پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع و در دادگاه نیز به‌صورت ویژه و در حداقل زمان قانونی رسیدگی خواهدشد.

پویشگر: خبرپو     منبع: تسنیم

۱۱:۰۳:۱۷ | چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ | Wednesday 26 / 06 June / 2019