برجام
قیمت دلار
قیمت طلا و سکه
قیمت خودرو
نقل و انتقال فوتبال
اخبار فرهنگیان
حوزه و دانشگاه

سرمربی پرسپولیس فردا مشخص می‌شود

سرمربی جدید سرخپوشان پایتتخت، روز جمعه مشخص خواهد شد.

خبرپو به نقل از باشگاه خبرنگاران:

مدیران باشگاه پرسپولیس تهران پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ به دنبال جذب مربی خارجی هستند که تا روز جمعه مشخص خواهد شد. درحالیکه از ماسیمو کاررا، تاکیس لمونیس و گابریل کالدرون به عنوان گزینه نهایی سرخ‌ها یاد برده می‌شود، اما شنیده می‌شود مذکرات با سرمربی سابق المپیاکوس تا حدودی خوب پیش رفته و احتمال دارد او هدایت سرخپوشان پایتخت را برعهده بگیرد.

لمونیس سابقه قهرمانی‌های متعدد در یونان را دارد و طبق اعلام رسانه‌های یونانی، پیشنهاد پرسپولیسی‌ها برای این بازیکن ۵۰۰ هزار یورو است. او در زمانی سرمربی کریم انصاری فرد در المپیاکوس بود و رابطه خوبی با این بازیکن داشت.

همچنین ایرج عرب که به عنوان مدیرعامل پرسپولیس همراه با محمدنبی و رغبتی به استانبول رفته بود، در گفتگویی بیان کرد که مذاکرات با گزینه‌ها به خوبی دنبال می‌شود و نام سرمربی جدید به زودی اعلام خواهد شد که شنیده می‌شود لمونیس به پرسپولیس نزدیک است.

لازم به ذکر است، تمرینات یاران سید جلال حسینی از امروز (چهارشنبه) زیر نظر کریم باقری آغاز شد و قرار است او کارهای فنی تیم را انجام دهد تا سرمربی جدید مشخص و کادرفنی او به ایران بیایند. همچنین پرسپولیسی ها ۱۵ تیر راهی ترکیه می شوند تا اردوی ٖآماده سازی خود را در اروپا برگزار کنند.

پویشگر: خبرپو     منبع: باشگاه خبرنگاران

۱۰:۲۹:۳۴ | پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۹۸ | Thursday 27 / 06 June / 2019