اربعین
اخبار سوریه
عراق
یارانه
کارت سوخت
برجام
اخبار فرهنگیان

موقعیت مکانی سرویس های بهداشتی در نقشه گوگل!

نقشه گوگل یکی از پربازدیدترین والبته محبوب ترین نقشه های دنیا است و بر همین اساس، اکنون موقعیت مکانی هزاران سرویس بهداشتی وارد نقشه گوگل در هند شده است.

خبرپو به نقل از انتخاب:

نقشه گوگل یکی از پربازدیدترین والبته محبوب ترین نقشه های دنیا است و بر همین اساس، اکنون موقعیت مکانی هزاران سرویس بهداشتی وارد نقشه گوگل در هند شده است.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، نقشه های گوگل می توانند به شما در پیدا کردن نزدیک ترین سینما، کافه، پارکینگ، کتابخانه و اکنون سرویس بهداشتی کمک کنند.

مدت ها است که بسیاری از کاربران هندی از نقشه گوگل درخواست مشخص شدن سرویس های بهداشتی را داشتند. شاید این موضوع برای شما عجیب به نظر برسد اما سرویس بهداشتی برای کشور پرجمعیت و پر ازدحامی مثل هند که مملو از گردشگران خارجی است یک الزام است.

اکنون هندی ها موفق شده اند با همکاری مقامات دولتی فهرستی از 5 هزار سرویس بهداشتی را وارد نقشه گوگل کنند. این کار با همکاری وزارت مسکن و امور شهرسای هند و بخش نقشه گوگل انجام شده و موقعیت مکانی سرویس های بهداشتی در 1700 شهر به نقشه گوگل اضافه شده است.

همکاری جالب گوگل و دولت هند /  موقعیت مکانی هزاران سرویس بهداشتی وارد نقشه گوگل شد

اگر به هند سفر کردید و قصد داشتید نزدیک ترین سرویس بهداشتی را جستجو کنید، کافیست از طریق دستیار گوگل یا بخش جستجوی گوگل موقعیت نزدیک ترین سرویس بهداشتی را مشخص کنید. این قابلیت نه تنها برای مسافران و گردشگران خارجی بلکه برای مردم و شهرداری که به دنبال سالم سازی فضای شهری می گردند نیز بسیار مهم است. این موضوع به بهداشت هرچه بیشتر شهروندان در شهرهای مختلف هند کمک می کند.

پویشگر: خبرپو     منبع: انتخاب

۷:۴۵:۳۲ | یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ | Sunday 14 / 07 July / 2019
آخرین اخبار روز