کرونا
بورس
قیمت سکه و طلا
نرخ ارز
وام اجاره مسکن tem.mrud.ir
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
آزادسازی سهام عدالت samanese.ir
سامانه سجام sejam.ir
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار فرهنگیان

افشاگری‌جنجالی‌ خادم از ردصلاحیتش درانتخابات‌

خادم: گفتند که در انتخابات کشتی «صلاح نیست ورود کنی! ممکن است برایت حاشیه درست شود! اینجا را بی‌خیال شو؛ ولی اگر برای جای دیگری استعلام درخواست شود، ۴۸ ساعته صلاحیت ات را می‌دهیم!

خبرپو به نقل از تابناک:

انتخابات فدراسیون کشتی با عدم احراز صلاحیت امیررضا خادم و عباس جدیدی برگزار شد. هرچند امیررضا خادم از انجام مصاحبه خودداری می‌کرد، با انتشار متنی در یکی از پیج‌های اینستایی خود به بعضی سؤالات که این روز‌ها ذهن علاقه‌مندان کشتی را درگیر کرده، پاسخ داد.

این نخستین و تنها واکنشی است که از سوی این چهره سرشناس و معاون مستعفی وزیر ورزش بعد از انتخابات کشتی منتشر شده است. امیررضا خادم که معاونت مسعود سلطانی فر را در وزارت ورزش برای مدتها برعهده داشت و با کناره‌گیری از وزارتخانه، حکم مشاور وزارت کار را گرفت و بلافاصله در انتخابات کشتی ثبت‌نام کرد، در قسمتی از نوشته‌اش آورده است: «برای چند نفر می‌شود توضیح داد؟! ۱۰ نفر؟! ۱۰۰ نفر؟! ۱۰۰۰ نفر؟! مگر می‌شود برای میلیون‌ها ایرانی که به چهره یا نام، یکی مثل من را می‌شناسند نشست و توضیح داد؟! به‌فرض که شد؛ در وضعیتی که روزی نیست از یک گوشه، خبر نوعی از فساد، آن هم توسط افرادی که تا دیروز جانماز آب می‌کشیدند، به گوش می‌رسد و مردم دیگر نه اطمینان به مجرمیتِ محکومین دارند و نه مطمئن به سلامتی مدعیان و مروجین تقوا هستند! چه فایده‌ای دارد، از اتفاقی گفت که خودم هم هنوز نمی‌دانم واقعاً علتش چه بود!

واکنش جنجالی امیر خادم بعداز انتخابات کشتی

مطالبی مطرح بود، چون مستندی مغایر با توضیحات من نداشت همگی رفع ابهام شد و البته گفته شد ابهامات دیگری هم هست، اما بابت آن مستندی که امکان توضیح و دفاع برایم فراهم کند ارائه نشد، اما حکم صادر شد و گفتند که در انتخابات کشتی «صلاح نیست ورود کنی! ممکن است برایت حاشیه درست شود! اینجا را بی‌خیال شو؛ ولی اگر برای جای دیگری استعلام درخواست شود، ۴۸ ساعته صلاحیت ات را می‌دهیم! چون صلاحیتت رد نشده؛ فقط احراز نشده؟! در ضمن پیشنهاد می‌کنیم خودت انصراف بده که حرف و حدیث درست نشه!»

همه داستان همین بود. البته من هم راضی به انصراف نشدم و همچنان به دنبال…! آیا توضیح اتفاقاتی که واقعاً نمی‌دانم چه توصیفی برایش ارائه دهم، چیزی را تغییر می‌دهد؟! در خصوص نقش وزارت ورزش هم…!»

پویشگر: خبرپو     منبع: تابناک

۱۹:۰۶:۴۳ | دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ | Monday 22 / 07 July / 2019
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon