اخبار هواشناسی
وضعیت راهها
تعطیلی مدارس
لیگ قهرمانان آسیا
اخبار سیل
انتقام سخت
انتخابات مجلس
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار برجام
سامانه حمایت معیشتی hemayat.mcls.gov.ir
اخبار فرهنگیان

مهاجرت مزدک میرزایی به شبکه ماهواره ای؟

از ساعتی قبل برخی از شنیده‌های غیر قابل تایید در محافل خبری، حکایت از مهاجرت مزدک میرزایی گزارش‌گر مطرح فوتبال به یک کشور خارجی دارد.

خبرپو به نقل از آخرین خبر:

در همین حال خبر آنلاین در مطلبی این موضوع را شایعه خواند و آن را در ادامه شایعه سازی برای عادل فردوسی پور دانست.
از طرفی "خبر ورزشی" در گزارشی اختصاصی مهاجرت مزدک میرزایی را تایید کرده و گفته مذاکرات مزدک با این شبکه خارجی در مراحل پایانی قرار دارد.

خبر ورزشی صحت خبر را تایید می‌کند و معتقد است مذاکرات مجری باسابقه صداوسیمای ملی با شبکه ماهواره‌ای بریتانیایی در مراحل پایانی توافق به سر می‌برد.
سایت خبر ورزش ادامه می دهد: «هرچند رسانه‌ها از قول نزدیکان مزدک میرزایی نوشته‌اند او همراه با خانواده برای انجام یک‌سری امور کاری در کشور ترکیه حضور دارد، اما واقعیت این‌که مزدک امروز در استودیوی این شبکه ماهواره‌ای دیده شده است!»
این درحالی است که سایت خبرآنلاین چنین خبری را تکذیب می‌کند و آن را به شایعه‌سازان ربط می‌دهد. این سایت نوشته است: «میرزایی، همراه با خانواده برای انجام یکسری امور کاری در کشور ترکیه حضور دارد.»
از سویی دیگر خبرهای غیرموثق حاکی از این است که مزدک میرزایی به همراه همسرش به آلمان سفر کرده و در این کشور اقامت دارد. سفر او تفریحی گزارش نشده و طبق شنیده‌ها توافقاتی هم برای پیوستن به یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای انجام داده است. طبق شنیده‌ها از تاسیس و راه اندازی این شبکه ماهواره‌ای خیلی نمی‌گذرد. این شبکه ماهواره‌ای همان شبکه‌ای است که در حال حاضر بازیکن پیشین تیم پرطرفدار پایتخت و سرمربی سابق یکی از تیم‌های پرطرفدار لیگ برتر به عنوان کارشناس در آن مشغول به فعالیت است.

پویشگر: خبرپو     منبع: آخرین خبر

۲۲:۴۵:۵۹ | دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ | Monday 22 / 07 July / 2019
آخرین اخبار روز