لیگ برتر فوتبال
کارت سوخت
برجام
قیمت ها
نقل و انتقال فوتبال
اخبار فرهنگیان
حوزه و دانشگاه

«مریم رجوی» سرکرده منافقین با نتانیاهو دیدار کرد

رئیس گروهک تروریستی منافقین در ادامه تلاش‌های مذبوحانه خود علیه ایران، برای دیدار با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس موساد به تل‌آویو سفر کرد.

خبرپو به نقل از باشگاه خبرنگاران:

به نقل از پایگاه التایم المصریه، یکی از دیپلمات‌های سفارت فرانسه در تل‌آویو از سفر مریم رجوی، رئیس گروهک تروریستی منافقین، به اراضی اشغالی و دیدار با بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، و یوسی کوهن، رئیس سازمان جاسوسی این رژیم، خبر داد.

پیر کوچر، کنسولگر فرانسه در قدس اشغالی، در صفحه رسمی خود در توئیتر از سفر رجوی به تل‌آویو پرده برداشت.

رجوی- نتانیاهو

به گفته وی، این سفر با میانجیگری رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک -که از حامیان بزرگ گروهک تروریستی منافقین است- و بوآز رادکین، سفیر رژیم صهیونیستی در آلبانی، بوسنی و هرزگوین صورت گرفته است.

پایگاه التایم المصریه نوشت: رودی جولیانی این هفته مهمان ویژه مریم رجوی در تیرانا، پایتخت آلبانی بوده است و سفیر اسرائیل نیز همکاری مستقیمی با منافقین و موساد دارد.

کوچر اخیرا خبر سفر رجوی را در توئیتر منتشر کرده و نوشته است: فکر می‌کنم رجوی با رئیس موساد و و نتانیاهو دیدار می‌کند و همکاران من در سفارت معتقدند که بین موساد و PMOI / MEK (گروه تروریستی منافقین) برای جاسوسی در ایران روابط مستحکمی وجود دارد.

کنسولگر فرانسه در ادامه از سفر رجوی -که پناهنده‌ای در فرانسه است- از تیرانا (پایتخت آلبانی) به مقصد تل‌آویو بدون اطلاع پاریس ابراز تعجب کرده است.

پویشگر: خبرپو     منبع: باشگاه خبرنگاران

۱۴:۱۳:۳۳ | سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ | Tuesday 23 / 07 July / 2019
آخرین اخبار روز