اخبار هواشناسی
وضعیت راهها
تعطیلی مدارس
لیگ قهرمانان آسیا
اخبار سیل
انتقام سخت
انتخابات مجلس
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار برجام
سامانه حمایت معیشتی hemayat.mcls.gov.ir
اخبار فرهنگیان

«مریم رجوی» سرکرده منافقین با نتانیاهو دیدار کرد

رئیس گروهک تروریستی منافقین در ادامه تلاش‌های مذبوحانه خود علیه ایران، برای دیدار با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس موساد به تل‌آویو سفر کرد.

خبرپو به نقل از باشگاه خبرنگاران:

به نقل از پایگاه التایم المصریه، یکی از دیپلمات‌های سفارت فرانسه در تل‌آویو از سفر مریم رجوی، رئیس گروهک تروریستی منافقین، به اراضی اشغالی و دیدار با بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، و یوسی کوهن، رئیس سازمان جاسوسی این رژیم، خبر داد.

پیر کوچر، کنسولگر فرانسه در قدس اشغالی، در صفحه رسمی خود در توئیتر از سفر رجوی به تل‌آویو پرده برداشت.

رجوی- نتانیاهو

به گفته وی، این سفر با میانجیگری رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک -که از حامیان بزرگ گروهک تروریستی منافقین است- و بوآز رادکین، سفیر رژیم صهیونیستی در آلبانی، بوسنی و هرزگوین صورت گرفته است.

پایگاه التایم المصریه نوشت: رودی جولیانی این هفته مهمان ویژه مریم رجوی در تیرانا، پایتخت آلبانی بوده است و سفیر اسرائیل نیز همکاری مستقیمی با منافقین و موساد دارد.

کوچر اخیرا خبر سفر رجوی را در توئیتر منتشر کرده و نوشته است: فکر می‌کنم رجوی با رئیس موساد و و نتانیاهو دیدار می‌کند و همکاران من در سفارت معتقدند که بین موساد و PMOI / MEK (گروه تروریستی منافقین) برای جاسوسی در ایران روابط مستحکمی وجود دارد.

کنسولگر فرانسه در ادامه از سفر رجوی -که پناهنده‌ای در فرانسه است- از تیرانا (پایتخت آلبانی) به مقصد تل‌آویو بدون اطلاع پاریس ابراز تعجب کرده است.

پویشگر: خبرپو     منبع: باشگاه خبرنگاران

۱۴:۱۳:۳۳ | سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ | Tuesday 23 / 07 July / 2019
آخرین اخبار روز