سایت حمایت معیشتی hemayat.mcls.gov.ir
قیمت دلار
ثبت نام مسکن ملی tem.mrud.ir
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار تعطیلی مدارس
اخبار آنفلوانزا
اخبار انتخابات مجلس
اخبار فرهنگیان

جدیدترین گزینه نقل و انتقالی پرسپولیس

پرسپولیسی‌ها درصدد هستند تا مهاجم جدید خود را به زودی انتخاب و معرفی کنند.

خبرپو به نقل از باشگاه خبرنگاران:

تیم فوتبال پرسپولیس تهران که با هدایت گابریل کالدرون آرژانتینی آماده حضور در رقابت‌های لیگ نوزدهم فوتبال ایران می‌شود، پس از جدایی ماریو بودیمیر کروات و مهدی شریفی به دنبال جذب مهاجم خارجی است تا زوج علی علیپور شود.

پرسپولیسی‌ها پیش از حضور مادیبو مایگا در ایران، به هاسکیچ، دی سانتو و چند بازیکن دیگر پیشنهاد داده بودند تا به جمع سرخپوشان اضافه شوند، اما به جز مایگا، سایر بازیکنان به دلایل مختلف پیشنهاد پرسپولیس را قبول نکردند و مقرر شد تا مایگا به ایران بیاید.

جدیدترین گزینه حضور در پرسپولیس

مهاجم ۳۱ ساله پرسپولیسی‌ها به تهران آمد و تست‌های پزشکی را پشت سر گذاشت، اما مورد قبول کادر پزشکی واقع نشد و حضور او در جمع شاگردان کالدرون منتفی شد. به جز مایگا سرخپوشان ۳ گزینه دیگر دارند.

گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس طی ۲۴ ساعت آینده مهاجم منظر جدید خود را معرفی خواهد کرد و علا عباس مهاجم ۲۲ ساله و ملی پوش تیم ملی عراق و باشگاه الزورا گزینه جدی و جدید سرخپوشان است.

این مهاجم جوان در فصل قبل که با الزورا در لیگ قهرمانان حضور داشت و همگروه ذوب آهن نیز بود موفق شده در ۱۸ بازی خود برای این تیم عراقی ۱۱ گل به ثمربرساند و همچنین ۶ گل در لیگ قهرمانان زده است.

این بازیکن با حضور در پرسپولیس می‌تواند جز بازیکنان سهمیه زیر ۲۳ سال باشد.

سرخپوشان درحال حاضر علی علیپور، محمد امین اسدی و امیر روستایی را در پست مهاجم در اختیار دارند.

پویشگر: خبرپو     منبع: باشگاه خبرنگاران

۲۳:۲۲:۴۰ | چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ | Wednesday 07 / 08 August / 2019
آخرین اخبار روز