سایت سامانه حمایت معیشتی hemayat.mcls.gov.ir
انتخابات مجلس
کارت سوخت
ثبت نام مسکن ملی tem.mrud.ir
اخبار فرهنگیان

سرمربی استقلال در آستانه استعفا

علاوه بر اینکه حواشی انتشار رقم قرارداد بازیکنان استقلال برای فصل جدید کماکان ادامه دارد، استراماچونی از مسایل مدیریتی استقلال هم گله مند است.

خبرپو به نقل از آخرین خبر:

در شرایطی که بعد از انتشار رقم قرارداد بازیکنان استقلال در یک روزنامه ورزشی، باشگاه استقلال و هیات فوتبال استان تهران، همدیگر را مقصر این ماجرا می‌دانند، خبر این ماجرا به گوش استراماچونی رسیده و او را شدیدا ناراحت و نگران کرده است.

استراماچونی وارد ایران شد + عکس

 

موضوعی که در رفتار دیروز او با خبرنگاران هم به چشم آمد و استراماچونی به عنوان یک مربی حرفه ای و علاقه مند به داشتن تعامل با رسانه ها، دیروز و بعد از ثبت قراردادش در هیات فوتبال، خیلی زود و بدون پاسخگویی به خبرنگاران، ساختمان هیات فوتبال را ترک کرد.
طبق اطلاعات سایت فوتبالی، سرمربی استقلال برای ناراحتی اش بابت لو رفتن رقم قرارداد شاگردانش دلیل موجهی دارد. او معتقد است این موضوع می تواند برای تیمش حاشیه ساز باشد و بین بازیکنانش اختلاف به وجود بیاورد و رابطه آنها تحت تاثیر این ماجرا قرار بگیرد. استرا می داند برای آنکه تیمش فقط روی مسائل فنی تمرکز کند، باید جلوی ورود حواشی به اردو را بگیرد.
اتفاقی که حالا و با توجه به لو رفتن رقم قراردادها بعید است به سادگی رخ بدهد.
از طرف دیگر سرمربی استقلال از بخش رسانه ای باشگاه یعنی حامد حاجیلو به عنوان مدیر روابط عمومی و محمد نوری فر به عنوان مدیر رسانه ای بابت این موضوع شدیدا ناراحت شده است. او انتظار داشته مدیر روابط عمومی یا مدیر رسانه ای تیم، هنگام ثبت قرارداد، بازیکنان را همراهی می کرده و اجازه نمی داده که خبرنگاران به اطلاعات محرمانه مبلغ قراردادها دسترسی پیدا کنند. 
مهم تر از این موضوع، بی اطلاعی استراماچونی از حضور بازیکنان در هیات فوتبال بوده و او انتظار داشته که باشگاه این مساله را با او در میان بگذارد و او از مدیران باشگاه و به خصوص مدیرعامل به شدت دلگیر است.
سرمربی استقلال که طی این مدت نشان داده نظم و ترتیب برایش اهمیت بسیار زیادی دارد، تقاضا کرده که جلسه ای با مدیرعامل باشگاه در این باره داشته باشد تا با مسببان لو رفتن قرارداد بازیکنانش برخورد شود. او به هیچ وجه در این ماجرا نمی خواهد کوتاه بیاید و شاید شاهد تغییراتی در بخشهایی از باشگاه استقلال باشیم.
همه اینها را به ماجراهای نقل و انتقالاتی استقلال اضافه کنید که حالا استراماچونی را در آستانه استعفا قرار داده است. ظاهرا بخش تشریفات باشگاه استقلال، نتوانسته برای بازیکنان مد نظر استراماچونی ویزا تهیه کند و تعلل در این ماجرا به همراه بدقولی ها در خرید بازیکنان مد نظر استراماچونی، باعث ناراحتی شدید استراماچونی از مدیریت باشگاه استقلال شده است.

پویشگر: خبرپو     منبع: آخرین خبر

۱۴:۳۲:۳۴ | دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ | Monday 12 / 08 August / 2019
آخرین اخبار روز