سایت حمایت معیشتی hemayat.mcls.gov.ir
اخبار استقلال
نرخ ارز
تعطیلی مدارس
آنفلوانزا
انتخابات
مسکن ملی
اخبار فرهنگیان

رئیس متخلف سازمان خصوصی‌سازی رفتنی شد

وزیر اقتصاد، استعفای پوری حسینی از ریاست سازمان خصوصی‌سازی که در طی چند ماه گذشته با اتهاماتی از سوی نمایندگان مجلس و قوه قضائیه روبرو بود را پذیرفت.

خبرپو به نقل از آخرین خبر:

وزیر اقتصاد، استعفای پوری حسینی از ریاست سازمان خصوصی‌سازی که در طی چند ماه گذشته با اتهاماتی از سوی نمایندگان مجلس و قوه قضائیه روبرو بود را پذیرفت و داود خانی را به عنوان سرپرست این سازمان منصوب کرد.

فرهاد دژپسند - وزیر امور اقتصادی و دارایی - طی حکمی، داود خانی را به عنوان سرپرست سازمان خصوصی‌سازی منصوب کرد. خانی عضو هیات عامل و معاون برنامه‌ریزی، توسعه منابع و امور پشتیبانی سازمان خصوصی‌سازی با حفظ سمت از سوی وزیر اقتصاد به عنوان سرپرست این سازمان منصوب شده است. پیش از این، میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی، ریاست سازمان خصوصی‌سازی را عهده‌دار بود که استعفایش مورد موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی قرار گرفت.

۱۰۰ نماینده مجلس خواستار عزل «پوری حسینی» شدند

همچنین قبلا ۱۰۰ نماینده مجلس شورای اسلامی تذکری خطاب به رئیس جمهور در اعتراض به عدم عزل رئیس متخلف سازمان خصوصی سازی را به امضا رساندند.
گفتنی است نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به دادستان کل کشور و دادستان تهران خواستار رسیدگی به پرونده آقای عبدالله پوری‌حسینی رئیس سازمان خصوصی‌سازی شده بودند. در این نامه نمایندگان خواستار ممنوع‌الخروجی وی جهت دسترسی دستگاه قضایی به این فرد برای بررسی برخی واگذاری‌ها شده بودند و در همین راستا بازپرس شعبه رسیدگی کننده به این پرونده، دستور ممنوع الخروجی وی را صادر کرد.

پویشگر: خبرپو     منبع: آخرین خبر

۱۶:۲۷:۵۷ | چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ | Wednesday 14 / 08 August / 2019
آخرین اخبار روز