زلزله هرمزگان
اخبار هواشناسی
وضعیت راهها
تعطیلی مدارس
لیگ قهرمانان آسیا
اخبار سیل
انتقام سخت
انتخابات مجلس
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار برجام
سامانه حمایت معیشتی hemayat.mcls.gov.ir
اخبار فرهنگیان

حمله رژیم صهیونیستی به مرزهای سوریه و لبنان

رسانه‌های داخلی لبنان صبح امروز (دوشنبه) اعلام کردند، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی حملاتی را به جبهه مردمی فلسطین 'فرماندهی کل' در قوسایا در مرزهای لبنان و سوریه انجام دادند.

خبرپو به نقل از ایسنا:

به نوشته روزنامه النهار لبنان، رژیم صهیونیستی با سه حمله مرزهای لبنان و سوریه در شرق زحله را هدف گرفت و احتمالا این حملات پادگان جبهه مردمی فلسطین را هدف گرفته باشند.

به ادعای اسکای نیوز، جبهه مردمی - فرماندهی کل- یک گروه فلسطینی به رهبری احمد جبریل و مورد حمایت دمشق و تهران است.

پهپاد اسرائیلی

این گروه بعد از این حملات تاکید کرد، این حملات به اهداف مورد نظر خود نرسید در حالی که برخی منابع از تعدادی زخمی در نتیجه این حملات خبر دادند.

اما مسؤولانی از این مقر فلسطینی که مورد حملات هوایی در لبنان قرار گرفته، گفتند، پهپادهایی از نوع "MK"  سه حمله انجام دادند که هیچ زخمی به جا نگذاشت اما تنها خسارت‌هایی مالی به بار آورد.

خبرنگار النشره لبنان در زحله نیز گفت: کمی بعد از ساعت یک بامداد صدا انفجارهای مهیب در سلسله رشته کوه‌های شرقی از سمت خاک سوریه شنیده شد که ناشی از حملات هواپیماهای اسرائیل به مواضع نظامی بود که سامانه‌های پدافندی و سامانه‌های پدافندی جبهه مردمی مستقر در شهرک قوسایا این پهپادهای اسرائیلی را رهگیری کردند.

رژیم صهیونیستی از شب یکشنبه تاکنون یعنی در کمتر از ۲۴ ساعت سه عملیات نظامی در سوریه، لبنان و عراق انجام داده و مدعی شده اهدافی که مورد حمله قرار داده مورد حمایت ایران بوده‌اند.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی درباره این حمله تنها اظهار کرد: ما درباره گزارش‌های خارجی اظهارنظری نمی‌کنیم.

پیش از این سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در پیامی شدید اللحن به رژیم صهیونیستی درباره حملات صبح روز یکشنبه به سوریه و لبنان هشدار داده بود. 

نصرالله افزود: ارتش اسرائیل که در مرزها هستند از امشب منتظر پاسخ زودهنگام ما باشند و نیروهای حزب‌الله لبنان از مرزهای زمینی و دریایی و آسمان لبنان حفاظت خواهند کرد.

پویشگر: خبرپو     منبع: ایسنا

۸:۵۵:۲۳ | دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ | Monday 26 / 08 August / 2019
آخرین اخبار روز