اخبار و نتایج انتخابات مجلس
اخبار کرونا
مشاهده سود سهام عدالت www.samanese.ir
تعطیلی مدارس
قیمت دلار, طلا, سکه و خودرو
حمایت معیشتی
برجام
اخبار فرهنگیان

ادعای اسرائیل درباره وجود تاسیسات هسته‌ای مخفی دیگر در ایران

نخست‌وزیر اسرائیل بار دیگر در یک نشست خبری تصاویری از ایران را نشان داد و مدعی شد که تصاویری مربوط به تاسیسات هسته‌ای اعلام‌نشده ایران است که اسرائیل کشف کرده است.

خبرپو به نقل از پانا:

همزمان با برگزاری اجلاس شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، نخست‌وزیر اسرائیل بار دیگر در یک نشست خبری تصاویری از ایران را نشان داد و مدعی شد که تصاویری به نمایش درآمده مربوط به تاسیسات هسته‌ای اعلام‌نشده ایران است که اسرائیل کشف کرده است.

بنیامین نتانیاهو

به گزارش بی‌‌بی‌‌سی، بنیامین نتانیاهو مدعی شد اسرائیل از وجود «یک تاسیسات هسته‌ای پنهانی» ایران در آباده، واقع در استان فارس اطلاع پیدا کرده است.

او در این کنفرانس خبری گفته است ایران آزمایش‌هایی برای توسعه سلاح‌های هسته‌ای در این تاسیسات انجام داده است.

نتانیاهو با نشان دادن تصاویری گفت که پس از آنکه ایران متوجه شد که اسرائیل پرده از این تاسیسات برداشته است، تلاش کرد که شواهد و مدارک را از بین ببرد و این تاسیسات را از بین برده است.

او در این کنفرانس خبری که بیشتر آن به زبان عبری بود عکس هایی مربوط به ماه ژوئن و ژوئیه (خرداد و تیر) گذشته را به خبرنگاران نشان داد.

ادعای نتانیاهو درباره وجود تاسیسات هسته‌ای مخفی در آباده!

نخست وزیر اسرائیل خطاب به مقامات ایران گفت: «اسرائیل می‌داند شما در حال چه کاری هستید. چه وقتی و در چه محلی این کار را انجام می‌دهید.»

نتانیاهو پیشتر هم مدعی فعالیت هسته‌ای ایران در منطقه‌ای اطراف تهران به نام تورقوزآباد شده بود، که این ادعا و نمایش تصاویر متربط با آن با واکنش تمسخرآمیز کاربران ایرانی در فضای مجازی روبه‌رو شده بود.

پویشگر: خبرپو     منبع: پانا

۲۱:۲۶:۱۰ | دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ | Monday 09 / 09 September / 2019
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!
زودتر از دیگران از آخرین حاشیه ها, اخبار مهم و جنجالی روز, با خبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon
آخرین اخبار روز