ویروس کرونا
زلزله ترکیه
هواشناسی
وضعیت راهها
تعطیلی مدارس
لیگ قهرمانان آسیا
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
سیل
انتقام سخت
انتخابات مجلس
برجام
حمایت معیشتی
اخبار فرهنگیان

شوک بزرگ به پرسپولیس در آستانه دربی 90

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس با توجه به اتفاقاتی که در دیدار هفته دوم مقابل تراکتور رخ داد به کمیته انضباطی دعوت شد.

خبرپو به نقل از آخرین خبر:
علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس با توجه به اتفاقاتی که در دیدار هفته دوم مقابل تراکتور رخ داد به کمیته انضباطی دعوت شد. بعد از پایان دیدار دو تیم که با شکست شاگردان گابریل کالدرون همراه شد، تصاویری از دروازه‌بان پرسپولیس منتشر شد که مدعی توهین به هواداران رقیب بود.

باوجود صحبت‌هایی که طی روزهای اخیر در این مورد منتشر شد و حتی واکنش باشگاه پرسپولیس، مهدی تاج رئیس فدراسیون و عذرخواهی این بازیکن را نیز به همراه داشت، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دیروز با ارسال احضاریه به باشگاه پرسپولیس، این دروازه‌بان را برای پاسخگویی فرا خواند.

سایت فدراسیون فوتبال در این خصوص نوشت: «کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که علیرضا بیرانوند می‌بایست پیرو ابلاغیه ارسالی روز شنبه آینده جهت ادای پاره‌ای توضیحات در کمیته انضباطی حاضر شود.» اما چیزی که در این میان هواداران پرسپولیس را به شدت نگران کرده این است که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در حالی این دروازه‌بان را برای پاسخگویی فراخوانده که در صحبت‌های اخیر رئیس کمیته انضباطی جملاتی به چشم می‌خورد که می‌تواند پالس‌هایی باشد برای محرومیت احتمالی بیرانوند و از دست دادن دربی؛ جملاتی مثل: «برای ما شرایط خاص معنایی ندارد.»، «این نوع رفتارها را به طور دقیق پیگیری می‌کنیم.» و از همه مهمتر این جمله که «به طور حتم فرصت کافی را در اختیار بیرانوند قرار خواهیم داد تا از خودش دفاع کند.» جمله آخر نشان می‌دهد که رفتار غیراخلاقی بیرانوند برای کمیته انضباطی مسجل شده و حضور بیرانوند در جلسه روز شنبه صرفا به خاطر ارائه دفاعیات خواهد بود.

بیرانوند که پیش از این با حکم تعلیقی محرومیت سه جلسه‌ای به واسطه اتفاقات رخ‌داده در دیدار با پارس‌جنوبی در فصل گذشته مواجه است، در صورتی که با محکومیت مواجه شود، این تیم را به دردسر بزرگی می‌اندازد. مسلما محرومیت بیرانوند در آستانه دربی می‌تواند شوک بزرگی برای سرخ‌های پایتخت باشد و از حالا تمام نگاه هواداران به کمیته انضباطی و جلسه سرنوشت‌ساز روز شنبه خواهد بود.

پویشگر: خبرپو     منبع: آخرین خبر

۹:۴۵:۲۶ | پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ | Thursday 12 / 09 September / 2019
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!
زودتر از دیگران از آخرین حاشیه ها, اخبار مهم و جنجالی روز, با خبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon
آخرین اخبار روز