بورس
کرونا
قیمت سکه و طلا
نرخ ارز
استخدام بخش خصوصی inre.ir
خودرو
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
آزادسازی سهام عدالت samanese.ir
سامانه سجام sejam.ir
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار فرهنگیان

تصمیم سرنوشت ساز برای ستاره اخراجی استقلال

عصر امروز تصمیمی سرنوشت ساز برای ستاره اخراجی استقلالی ها در مسجدسلیمان اتخاذ و اعلام خواهد شد.

خبرپو به نقل از ورزش3:

کارت زرد دوم فرشید اسماعیلی در بازی با نفت مسجدسلیمان باعث شد تا این بازیکن با دریافت کارت قرمز از محمدرضا اکبریان حضور در حساس ترین بازی فصل مقابل پرسپولیس در دربی 90 پایتخت را از دست بدهد. اتفاقی جنجالی که سر و صدای زیادی به راه انداخت چون تصمیم داور برای اعطای کارت زرد دوم مورد قبول هیچ کدام از کارشناسان داوری و طرفداران نبود.

تکلیف فرشید اسماعیلی برای دربی مشخص می‌شود

در شرایطی که باشگاه استقلال بلافاصله با اعتراض به نحوه قضاوت داور بازی با نفت مسجدسلیمان خواستار پاک شدن کارت زرد اشتباه شماره 8 این تیم شد با جو به راه افتاده کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد طبق آیین نامه مسابقات در صورتی که کمیته داوران فدراسیون با تایید این اشتباه خواستار پاک شدن اخطار داده شده به فرشید اسماعیلی شود، این اتفاق رقم خورده و بازیکن اخراجی می تواند در دربی به میدان برود.


از همین رو همه نگاه ها به نشست عصر امروز کمیته و دپارتمان داوری برای بررسی شکایت انجام شده از محمدرضا اکبریان و قضاوت او در مسجدسلیمان دوخته شده است، نشستی که صورتجلسه آن می تواند سرنوشتی متفاوت برای یکی از کلیدی ترین بازیکنان استقلال در مهم ترین بازی نیم فصل نخست رقم زده و زمینه بازگشت او به ترکیب را فراهم نماید.

پویشگر: خبرپو     منبع: ورزش3

۱۴:۵۰:۴۸ | سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ | Tuesday 17 / 09 September / 2019
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon