اخبار انتخابات مجلس
هواشناسی
وضعیت راهها
لیگ قهرمانان آسیا
پرسپولیس
استقلال
تعطیلی مدارس
ویروس کرونا
سهام عدالت
حمایت معیشتی
برجام
اخبار فرهنگیان

مجلس خیال فرهنگیان را بابت مدرک تحصیلی راحت کرد

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از اعمال مدرک تحصیلی بالاتر برای معلمان بدون رعایت سقف با مصوبه هفته گذشته مجلس خبر داد.

خبرپو به نقل از خانه ملت:
محمد خدابخشی با اشاره به مصوبات مهم مجلس در جهت حمایت از فرهنگیان در قالب طرح یک فوریتی تنظیم برخی از مقررات مالی، ‌اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، گفت: مجلس حمایت گسترده‌ و همه جانبه‌ای از آموزش و پرورش داشت که امیدواریم با تأیید شورای نگهبان این مصوبات هرچه سریع‌تر اجرایی شود.
دانش آموزان ناشنوا

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از مصوبات مهمی که هفته گذشته با رأی بالای نمایندگان به تصویب رسید، این بود که وزارت آموزش و پرورش مکلف است برای افرادی که فعالیت آموزشی در مدارس دارند را بدون رعایت سقف نسبت به اعمال مدرک تحصیلی بالاتر آنها اقدام کند.

محمد خدابخشی

خدابخشی یادآور شد: پیش از این، فرهنگیان نسبت به اعمال نشدن مدرک تحصیلی بالاتر خود معترض بودند که با این مصوبه مجلس نسبت به رفع این محدودیت اقدام می‌شود و مدرک تحصیلی بالاتر بدون در نظر گرفتن محدودیت برای آن‎‌ها اعمال خواهد شد.

وی اضافه کرد: در زمان تدوین و تهیه این طرح تلاش شد که این طرح مهم با قوانین و اسناد بالادستی مغایرتی نداشته باشد تا مورد ایراد شورای نگهبان نیز ایراد نگیرد.

سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: پیشنهادات مطرح شده در طرح تنظیم برخی از مقررات مالی، ‌اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش موجب درآمدزایی آموزش و پرورش می‌شود و کمکی برای درآمدزایی دولت است.


 

پویشگر: خبرپو     منبع: خانه ملت

۲۳:۳۴:۰۵ | شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ | Saturday 19 / 10 October / 2019
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!
زودتر از دیگران از آخرین حاشیه ها, اخبار مهم و جنجالی روز, با خبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon
آخرین اخبار روز