بورس
کرونا
قیمت سکه و طلا
نرخ ارز
خودرو
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
آزادسازی سهام عدالت samanese.ir
سامانه سجام sejam.ir
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار فرهنگیان

به انتخاب کاربران سایت نود: علیرضا بیرانوند بهترین دروازه‌بان ایران در سال ۹۷

به گزارش وب سایت نود، وب سایت نود مطابق ۲ سال گذشته، اقدام به انتخاب تیم منتخب سال نموده است که این گزینش بر اساس رای مردم خواهد بود.

به گزارش وب سایت نود، وب سایت نود مطابق ۲ سال گذشته، اقدام به انتخاب تیم منتخب سال نموده است که این گزینش بر اساس رای مردم خواهد بود. اولین بخش این نظرسنجی در خصوص بهترین دروازه‌بان سال ۹۷ صورت گرفت که علیرضا بیرانوند با کسب ۶۹٪ آرا در تیم منتخب سال قرار گرفت.پس از او مهدی رحمتی، محسن فروزان و پیام نیازمند در رده‌های بعدی قرار گرفتند.
علیرضا بیرانوند در شرایطی به این موفقیت دست یافت که پیش از این در نظرسنجی برنامه نود به عنوان بهترین بازیکن سال ۹۷ معرفی شد.این بازیکن در سال گذشته در ۴۷ دیدار در رقابتهای مختلف برای تیم ملی و پرسپولیس به میدان رفت که در آن موفق به ثبت ۲۴ کلین شیت شد.
مهار تاریخی پنالتی کریس رونالدو در جام جهانی، بسته نگه داشتن دروازه تیم ملی تا مرحله نیمه نهایی جام ملتهای آسیا، رسیدن به رکورد بیشترین کلین شیت در یک فصل لیگ قهرمانان آسیا از جمله مهم‌ترین افتخارات فردی دروازه‌بان شماره یک در سال ۹۷ است.بیرانوند به جز این موفق به قهرمانی با پرسپولیس در لیگ برتر و حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا شد. 


منبع : 90tv
۱۰:۳۸:۱۲ | یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ | Sunday 24 / 03 March / 2019
پربيننده ترين اخبار روز
اقتصاد آنلاین
ایران آنلاین
آخرین اخبار روز