نرخ ارز
کرونا
آلودگی هوا
انتخابات آمریکا
اخبار قره باغ
قیمت سکه و طلا
بورس
سهام عدالت samanese.ir
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار انتخابات 1400
اخبار فرهنگیان

جزئیات عرضه اولیه نماد «وسپهر» اعلام شد

یکشنبه 30 شهریور ماه شاهد عرضه اولیه‌ سهام شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات با نماد وسپهر در فرابورس خواهیم بود.

قرعه‌ آخرین عرضه اولیه تابستان 99 به نام شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات افتاد. به این ترتیب روز یکشنبه 30 شهریور ماه شاهد عرضه اولیه‌ی سهام این شرکت به عنوان دویست و بیست و ششمین نماد معاملاتی در فهرست نرخ های فرابورس با نماد وسپهر خواهیم بود.

عرضه اولیه شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات (وسپهر) قطعی شد

بر اساس اطلاعیه این عرضه اولیه، تعداد 5 میلیارد و 400 میلیون سهم برای عرضه به عموم مردم در نظر گرفته شده است. بازه قیمتی در نظر گرفته شده برای این عرضه اولیه 9500 تا 10100 ریال است و هر شخص میتواند در خواست خرید حداکثر 1100 سهم را ثبت نماید. با توجه به این مقادیر حداکثر نقدینگی مورد نیاز در این عرضه اولیه 1 میلیون و 111 هزارتومان خواهد بود(بدون در نظر گرفتن کارمزد خرید). ثبت سفارش آنلاین روز یکشنبه از ساعت 13 تا 17 انجام می شود.

در صورت مشارکت 5 میلیون نفری در این عرضه اولیه به هر نفر 1080 سهم اختصاص پیدا میکند، در نتیجه پیشنهاد میکنیم در صورتی که به دنبال خرید حداکثر سهام ممکن هستید از سقف مجاز برای تعداد سفارش (1100 عدد) استفاده کنید. همچنین در نظر داشته باشید که در زمان ثبت سفارش به صورت دستی حتما از حداکثر قیمت مجاز یعنی 10100 ریال استفاده کنید.

با توجه به مبلغ مورد نیاز برای این عرضه اولیه و احتمال اختلال در فرآیند شارژ حساب،  این کار را به روز آخر موکول نکنید.

توجه داشته باشید که بعد از ثبت سفارش در روز یکشنبه، مبلغ درخواست شده توسط شما تا روز چهارشنبه به صورت بلوکه شده خواهد ماند و در روز چهارشنبه بعد از تقسیم سهام وضعیت درخواست خرید و تعداد سهم اختصاص پیدا کرده به هر نفر مشخص می شود. در نهایت هم از روز شنبه 5 مهرماه خرید و فروش عادی در این سهم شروع می شود.

ثبت نام در کارگزاری ها جهت انجام معاملات بورسی:

 


پویشگر: خبرپو     منبع: سیگنال

۱۰:۰۶:۲۸ | پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ | Thursday 17 / 09 September / 2020
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon