اخبار تعطیلی ها و محدودیت های کرونایی
اخبار کرونا
یارانه
نرخ ارز
بورس
سامانه سجام sejam.ir
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
سهام عدالت samanese.ir
هواشناسی
وضعیت راه‌ها
انتخابات آمریکا
قره باغ
قیمت سکه و طلا
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار انتخابات 1400
سامانه شاد shad.ir
اخبار فرهنگیان

ماجرای ضرب و شتم دختر آبادانی چه بود؟ + فیلم

انتشار ویدیویی از ضرب و شتم یک زن جوان توسط چند زن و مرد از عصر روز گذشته در شبکه‌های اجتماعی با واکنش‌های گسترده کاربران مجازی روبرو شده است.

به گزارش آخرین خبر، پس از انتشار ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی که در آن زنی با سر و صورت خونین در محاصره چند زن و مرد دیده می‌شود معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آبادان اعلام کرد:‌ اختلاف شخصی با صاحبخانه علت درگیری در "بریم" آبادان بوده است؛ همچنین مأمور خاطی حفاظت فیزیکی پالایشگاه دستگیر شد. ‌امیرسام کمایی‌ افزود: در تحقیقات میدانی مشخص شد که زن جوان برای تسویه حساب وارد خانه شده که توسط اهالی داخل خانه و مأموران حفاظت منطقه دستگیر و تحویل مأموران کلانتری شده است.

همه حاضران در ویدئو بازداشت هستند

همچنین فرماندار ویژه آبادان درباره این کلیپ و افراد حاضر در آن گفت: این اتفاق دیروز در آبادان افتاده و دیشب چهارشنبه ۳۰ مهر ماه این افراد بازداشت شده‌اند.» به گزارش همشهری، موسوی بازداشت فردی که لباس نگهبانی به تن دارد و با باتوم، پا و دست، بدن زن زخمی را لمس کرده را نیز تایید کرد. 

صدور دستور پیگیری فوری ضرب‌وشتم زن جوان 

دادستان کل کشور نیز در تماسی تلفنی ‌با ‌دادستان مرکز استان خوزستان‌، دستور پیگیری‌ فوری ‌‌را صادر کرد و گفت: نتیجه سریعا جهت پیگیری بعد به دادستانی اعلام شود. به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری همچنین ‌دستورات لازم مبنی بر رسیدگی توام با سرعت و قاطعیت لازم و در چارچوب قانون در پیگیری این پرونده را صادر کرده‌اند.


گفتگو با خانواده کارمند پالایشگاه آبادان

* به محض اینکه زنگ در خانه را زد با چاقو زیر گلوی بچه ها گذاشت و دست پسرم را زخمی کرد
* با شوکر در خانه می چرخید و طلب پول و دلار طلا می کرد. اسید و تینر و چاقو همراهش بود و می گفت انتخاب کنید چطور شما را بزنم. 
* من مادرم و نمی توانستم شاهد به خطر افتادن جان بچه هایم باشم

روایت دختر آبادانی از حادثه شهرک پالایشگاه

دختری که دیروز خبر ضرب و شتم او در راس اخبار شبکه های اجتماعی قرار گرفت گفت: موقع حادثه حالت طبیعی نداشتم. وارد خانه شدم. اعضای خانواده جیغ می زدند و فرار می کردند. به حراست خبر دادند و داد می زدند دزد... دزد...!

در همین رابطه فرمانده انتظامی آبادان در خصوص حادثه آبادات گفته است: در تحقیقات میدانی مشخص شد که زن جوان با صاحب خانه اختلاف قدیمی و شخصی داشته و برای تسویه حساب وارد خانه شده که توسط چند خانم از اهالى خانه مورد ضرب و شتم قرارگرفته و با کمک مامور حراست آن مجتمع، تحویل کلانترى می شود.

وی با بیان اینکه ویدئوی پخش شده در فضای مجازی در روز گذشته رخ داده و در خصوص دستگیری یک زن جوان توسط اهالی ساکنان منطقه بریم شمالی آبادان است، ادامه داد: مامور حراست حاضر در فیلم هم به دلیل رفتار خشن مجرمانه با دستور مقام قضایی دستگیر شده است.

روایتی دیگر ازدختری که در آبادان مورد ضرب و شتم قرار گرفت

پویشگر: خبرپو     منبع: آخرین خبر - برترین ها

۹:۵۰:۵۳ | جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ | Friday 23 / 10 October / 2020
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon