#اخبار کرونا #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #نقل و انتقال فوتبال #لایحه بودجه 1400 #بیت کوین #سامانه سجام sejam.ir #سهام عدالت samanese.ir #اخبار انتخابات 1400 #اخبار فرهنگیان

وزیر ارتباطات بازجویی شد/ آزادی آذری جهرمی با قرار التزام

طبق توضیحات رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات، آذری‌جهرمی امروز به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار و در مورد اعلام جرمهای دادستان کل کشور علیه او، توسط بازپرس پرونده بازجویی شده است.

آذری جهرمی بازجویی شد + عکس

به گزارش جماران؛ سید جمال هادیان، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در حساب شخصی خود در توییتر نوشت: «‌آذری‌جهرمی امروز به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار و در مورد اعلام جرمهای دادستان کل کشور علیه او، توسط بازپرس پرونده بازجویی شده است. پس از استماع و اخذ پاسخ، بازپرس دستور آزادی وزیر ارتباطات با قرار التزام را صادر کرده و وی هم‌اکنون در محل کار حاضر است.»

EsK5_DzXYAAdrbr

EsK5-mqXUAAGQq8

گفتنی است؛ صبح امروز خبری از سوی خبرگزاری برنا منتشر شد که براساس آن اعلام شده بود که دادستانی و صداوسیما به دلیل مقاومت آذری‌جهرمی در برابر فیلتر اینستاگرام از او به دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کرده‌اند و وزیر ارتباطات به بازپرسی احضار شده است. (اینجا بخوانید)

اما با این وجود نه در برگه احضاریه که در رسانه ها منتشر شده و نه منابع خبری علت این احضار و بازجویی را ممانعت در برابر فیلتر اینستاگرام یا کاهش پهنای باند عنوان نکرده‌اند.

پویشگر: خبرپو     منبع: جماران

۱۹:۴۹:۲۳ | چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ | Wednesday 20 / 01 January / 2021
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon
آخرین اخبار روز