#اخبار کرونا #ماه رمضان #اخبار برجام #لیگ قهرمانان آسیا #اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400 #سامانه ثبت املاک amlak.mrud.ir + راهنما #سهام عدالت samanese.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #بیت کوین و ارز دیجیتال #اخبار فرهنگیان

حمله تروریست ها به پاسگاه کورین زاهدان / یک پلیس شهید شد + فیلم

فرماندار شهرستان زاهدان گفت: عناصر گروه‌های شرور به بهانه حمایت از کشته‌های جعلی پاسگاه شمسر به قصد تصرف پاسگاه کورین و قلعه بید حمله کردند.

 

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ،ابوذر مهدی نخعی فرماندار شهرستان زاهدان گفت: در پی فضاسازی رسانه‌های بیگانه، عناصر گروه‌های شرور به بهانه حمایت از کشته‌های جعلی پاسگاه شمسر با سلاح‌های مختلف از جمله سلاح‌های سبک و نارنجک انداز به قصد تصرف پاسگاه کورین و قلعه بید حمله کردند.

او افزود: رزمندگان جان برکف نیروی انتظامی ضمن هوشیاری، متقابلا به آتش آنان پاسخ داده و این عناصر خود فروخته ضمن اینکه به مقاصد شوم خود دست نیافتند از منطقه متواری شدند.

او ادادمه داد: در این حادثه یک نفر از نیرو‌های جان برکف ناجا به درجه رفیع شهادت نائل شد، ضمن عرض تسلیت به خانواده این عزیز به دشمنان این مرز و بوم اعلام میگردد که با این اقدامات مذبوحانه راهی به جایی نخواهند برد.

فرماندار شهرستان زاهدان گفت: از مردم شریف منطقه درخواست می‌شود که همچون گذشته هوشیاری لازم را داشته و این اقدام دشمنان را نیز به خودشان بازگردانند

او افزود: الحمدالله با هوشیاری و دقت نیروی انتظامی آرامش در سراسر شهرستان زاهدان و بخش‌های تابعه برقرار می‌باشد.

منبع فیلم: رکنا

پویشگر: خبرپو     منبع: رکنا - باشگاه خبرنگاران

۱۲:۴۸:۵۵ | پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹ | Thursday 25 / 02 February / 2021
آخرین اخبار روز