#اخبار فلسطین #اخبار کرونا #اخبار برجام #اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400 #اخبار شهرآورد تهران #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #ثبت نام واکسن کرونا vaccine.salamat.gov.ir #سهام عدالت samanese.ir #بیت کوین - ارز دیجیتال #اخبار فرهنگیان

آزادی از زندان روی آنتن زنده! + فیلم

برنامه تلویزیونی «مثل ماه» شب گذشته با یک خبر خوش مهمانش را بدرقه کرد.

 

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، شب گذشته، برنامه «مثل ماه» میزبان داود آقازاده بود و او ماجرای متفاوت زندگی‌ش را برای مخاطبان تعریف کرد.

آقازاده گفت: بعد از سربازی به تهران آمدم تا بتوانم کارم را در شرکتی به عنوان کارگر روزمزد شروع کنم. البته من از قبل هم کار کرده بودم و استقلال مالی خودم را داشتم.

وی ادامه داد: از لحاظ مالی خانواده خوبی داشتم اما خودم همیشه دنبال درآمد مستقل بودم. سال ۷۱ اولین درآمد روزمزد من ۷۰۰ تومان بود و اما به مرور به صورت دائم در شرکت مشغول شدم. البته مدیر انبار به خاطر عملکرد خوبم کارهای دفتر انبار را به من سپرد. توانستم با پس انداز مالی خودم در ملارد شهریار خانه ای بسازم.

آقازاده عنوان کرد: در همان سالها با همسرم در شرکت آشنا شدم و ازدواج کردم. بعد از مدتی خانه خود را فروختم و با چند نفر از دوستانم به سمت ساخت و ساز رفتم. به خاطر بچه دار شدن همسرم خودش را بازخرید کرد؛ اما به خاطر علاقه به کار  بعد از مدتی یک موسسه اقتصادی را راه اندازی کرد. خودم کارهای حسابداری شرکت را انجام می دادم.

اما زندگی این خانواده به خاطر یک اشتباه در محاسبات تغییر می کند و داود آقازاده راهی زندان می شود! ماجرای این اتفاق را در فیلم زیر بشنوید:

 

 

پویشگر: خبرپو     منبع: باشگاه خبرنگاران

۱۲:۳۱:۱۰ | چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Wednesday 21 / 04 April / 2021
آخرین اخبار روز