اخبار هواشناسی
وضعیت راهها
تعطیلی مدارس
لیگ قهرمانان آسیا
اخبار سیل
انتقام سخت
انتخابات مجلس
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار برجام
سامانه حمایت معیشتی hemayat.mcls.gov.ir
اخبار فرهنگیان

تعطیلی برخی مدارس تهران و دیگر استان ها - دوشنبه 30 دی

فهرست مدارس استان هایی که به دلیل سردی هوا و بارش برف و یخبندان در روز دوشنبه 30 دی ماه 1398 تعطیل است.

فهرست مدارس استان هایی که به دلیل سردی هوا و بارش برف و یخبندان در روز دوشنبه 30 دی ماه 1398 تعطیل است را در زیر مشاهده می‌کنید.

 

مدارس بعضی مقاطع تحصیلی در استان تهران دوشنبه تعطیل شد.

ایسنا www.isna.ir: سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران جزئیات تعطیلی مدارس مناطق مختلف شهر تهران را در روز دوشنبه ۳۰ دی اعلام کرد.

مسعود ثقفی در این باره گفت: فردا به علت برودت هوا و لغزندگی معابر همه مدارس ابتدایی و متوسطه دوره اول در مناطق یک تا ۵ تعطیل هستند و در سایر مناطق نیز فقط مدارس دوره ابتدایی تعطیل هستند.

پیش از این رئیس اداره روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از تعطیلی مدارس در برخی شهرستان های تهران در روز دوشنبه ۳۰ دی به علت برودت هوا و لغزندگی معابر خبر داده بود.

عباس معبودی گفت: که مدارس ابتدایی و پیش‌دبستانی قدس، ملارد، شهریار، بهارستان ۱و ۲، چهاردانگه، اسلامشهر، ری ۱و ۲، کهریزک فشافویه، رباط کریم فردا فقط نوبت صبح تعطیل هستند.

او افزود: همچنین مدارس فیروزکوه، دماوند در کلیه مقاطع صبح و عصر و رودهن و پردیس کلیه مقاطع فقط نوبت صبح فردا تعطیل هستند.

ادارات تهران فردا دوشنبه تعطیل نیست/تصمیم تعطیلی مدارس با آموزش و پرورش استادارات تهران تعطیل نیست

خبرگزاری تسنیم www.tasnimnews.com با اشاره به خبری که در برخی شبکه‌های اجتماعی مبنی بر تعطیلی ادارات تهران در روز دوشنبه 30 دی منتشر شده است، گفت: این خبر به هیچ عنوان صحت ندارد و استانداری تهران پیگیری حقوقی را در ارتباط با نشر چنین اخباری انجام خواهد داد.

 

مدارس 4 منطقه آموزشی زنجان تعطیل شد

به گزارش خبرگزاری فارس www.farsnews.com از زنجان، طبق تصمیم کمیته تعطیلی مدارس استان زنجان، به دلیل بارش برف و کولاک و برودت هوا همه مقاطع تحصیلی استان زنجان در 4 منطقه تحصیلی تعطیل شد.

بر این اساس مدارس ناحیه یک، ناحیه 2، زنجانرود و ایجرود شیفت صبح و عصر و مقطع ابتدایی ابهر، خرم‌دره و سلطانیه فقط در شیفت صبح روز دوشنبه 30 دی ماه تعطیل است.

 

مدارس آذربایجان شرقی برای سومین روز متوالی تعطیل شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم tasnimnews.com از تبریز، به‌علت بارش سنگین برف و کولاک و برودت شدید فردا دوشنبه 30 دی ماه در برخی مناطق استان و در مقاطع مختلف تحصیلی تعطیل است.

در منطقه هشترود

کلیه مدارس روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

در بخش نظرکهریزی

کلیه مدارس روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی شیفت صبح تعطیل و مدارس شهری با یک ساعت تأخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

در منطقه مراغه

کلیه مدارس روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی تعطیل و مدارس استثنائی، پیش دبستانی و ابتدایی شهری در شیفت صبح و بعد از ظهر تعطیل خواهند بود.

در تیکمه داش

کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی شیفت صبح تعطیل خواهند بود.

 

مراکز پیش دبستانی و استثنایی و ابتدایی تبریز روز دوشنبه تعطیل شد

به گزارش خبرنگار مهر www.mehrnews.com، به دنبال بارش برف و برودت نسبی هوا در نواحی پنجگانه تبریز مراکز پیش دبستانی و مدارس استثنایی و ابتدایی شهری و روستایی در شیفت صبح روز دوشنبه تعطیل خواهند بود.

گفتنی است این تعطیلی شامل شیفت صبح دوشنبه و صرفاً مراکز پیش دبستانی، ابتدایی و مدارس استثنایی است.

 

مدارس برخی مناطق چهارمحال و بختیاری تعطیل است

فرحناز قائد امینی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه مدارس برخی مناطق چهارمحال و بختیاری روز دوشنبه تعطیل است، اظهار داشت: مدارس مقطع ابتدایی روستاهای آلیکوه تا افسرآباد تعطیل است.

وی بیان کرد: فعالیت آموزشی مدارس مقطع ابتدایی نوبت صبح در منطقه میانکوه با یک ساعت تأخیر آغاز می‌شود.

مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: فعالیت تمام مقاطع تحصیلی شهرستان اردل در پی بارش برف و برودت هوا با یک ساعت تأخیر آغاز می‌شود.

 

تمام مدارس زرندیه استان مرکزی فردا دوشنبه 30 دی تعطیل است

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان yjc.ir، به نقل از اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی، تمام مقاطع تحصیلی مدارس شهری و روستایی شهرستان زرندیه در نوبت صبح فردا (دوشنبه ۳۰ دی ماه) تعطیل اعلام شد.

همچنین مراکز پیش دبستانی، دوره ابتدایی و متوسطه اول شهر و روستای شهرستان تفرش در نوبت صبح فردا با تأخیر و ساعت ۹ صبح فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

همه دوره‌های تحصیلی شهر و روستای بخش نوبران شهرستان ساوه در نوبت صبح فردا با تأخیر و ساعت ۹ شروع به کار می‌کنند و فعالیت مدارس سایر نواحی و مناطق استان همچون روز‌های عادی خواهد بود.

 

تعطیلی مدارس نوبت صبح در اردبیل

براساس اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل، نوبت صبح مدارس شهر‌های اردبیل، نیر، نمین، سرعین، هیر، خلخال، شاهرود، خروش‌رستم، گرمی، انگوت و کوثر فردا (دوشنبه) تعطیل است.

براساس این اطلاعیه در اردبیل و نیر پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول ـ در نمین و سرعین تمامی مقاطع تحصیلی ـ در هیر پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول روستایی ـ در خلخال، شاهرود و خورش رستم پیش دبستانی و ابتدایی ـ در گرمی، انگوت و کوثر فقط مقطع پیش دبستانی در نوبت صبح به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل است.

در خلخال و خورش رستم متوسطه دوره اول با یک ساعت تاخیر ـ در شاهرود متوسطه دوره اول و دوم با یک ساعت تاخیر ـ در کوثر ابتدایی و متوسطه دوره اول با یک ساعت تاخیر و در گرمی و انگوت ابتدایی و متوسطه دوره اول و دوم با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

 

مدارس پیرانشهر به دلیل بارش برف 30 دی تعطیل شد

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به دلیل بارش برف و برودت هوا مدارس ابتدایی شهری و روستایی پیرانشهر در نوبت صبح دوشنبه ۳۰ دیماه تعطیل است.

این اطلاعیه همچنین می‌افزاید مدارس سردشت در بخش ابتدایی و پیش دبستانی و نیز تمامی مدارس سیلوانا و صومای برادوست فردا دوشنبه ۳۰ دیماه در نوبت صبح با یک ساعت تأخیر آغاز می‌شود.

بر اساس اعلام هواشناسی آذربایجان غربی سامانه بارشی که پنجشنبه شب هفته گذشته آغاز شده سه شنبه از استان خارج می‌شود.


پویشگر: خبرپو     منبع: خبرگزاری ها

۱۸:۲۵:۴۳ | یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ | Sunday 19 / 01 January / 2020
آخرین اخبار روز