اخبار هواشناسی
وضعیت راهها
تعطیلی مدارس
لیگ قهرمانان آسیا
اخبار سیل
انتقام سخت
انتخابات مجلس
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار برجام
سامانه حمایت معیشتی hemayat.mcls.gov.ir
اخبار فرهنگیان

دنیزلی به طور رسمی از تراکتور جدا شد + دلایل جدایی

با اعلام باشگاه تراکتور تبریز، مصطفی دنیزلی پس از توافق با مالک و مدیرعامل این باشگاه رسماً از جمع سرخپوشان جدا شد.

به نقل از سایت باشگاه تراکتور، اواخر خرداد ماه امسال مصطفی دنیزلی هدایت تیم فوتبال تراکتور را برعهده گرفت و توانست تا پایان هفته سیزدهم 18 امتیاز برای سرخپوشان کسب کند.

دنیزلی رسماً از تراکتور جدا شد

با توجه به فشردگی مسابقات، در حال حاضر تا زمان انتخاب سرمربی جدید، هدایت فنی تراکتور به احد شیخ لاری، سرپرست تیم تراکتور سپرده شده است.

گویا دنیزلی چندی پیش نیز به دلایل مسائل شخصی درخواست جدایی از تراکتور را داده بود تا اینکه مسئولان باشگاه پس از بازی با شاهین بوشهر با آن موافقت کردند. بر اساس شنیده‌ها دنیزلی از یک بیماری مزمن رنج می‌برد که روی حافظه و زندگی روزمره او اثر منفی گذاشته و ظاهرا بیماری‌اش در حال پیشرفت است و اثری از بهبود دیده نمی‌شود و استرس و فشارهای روحی روانی ناشی از حرفه مربی‌گری هم وضعیت‌اش را وخیم‌تر می‌کند. گویا دنیزلی در مدتی که هدایت تراکتور را بر عهده داشته بارها برای معاینه و انجام آزمایشات پزشکی به کشورش مراجعه کرده و چند روزی هم بستری بوده است. با این وضعیت عملا امکان ادامه همکاری وجود نداشته و دنیزلی چندی پیش خواستار قطع همکاری شده بود که به تازگی با آن موافقت شد و پرونده مصطفی پاشا در فوتبال ایران بسته شد.


پویشگر: خبرپو     منبع: تسنیم - آخرین خبر

۱۳:۰۰:۳۲ | شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ | Saturday 07 / 12 December / 2019
آخرین اخبار روز