کرونا
بورس
برجام
نرخ ارز
لیگ قهرمانان آسیا
انتخابات 2020 آمریکا
قیمت سکه و طلا
خودرو
سهام عدالت samanese.ir
نقل و انتقالات فوتبال
پرسپولیس
استقلال
اخبار انتخابات 1400
اخبار فرهنگیان

تصمیم جدید اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس

در حالیکه شورای عالی سیاستگذاری جبهه اصلاح طلبان در جلسه هفته گذشته از تصمیم این شورا مبنی بر لیست ندادن در تهران خبر داده بود، مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری از نهایی شدن لیست انتخاباتی اصلاح طلبان تا فردا (24 بهمن‌ماه) خبر داد.


مجید انصاری، فعال سیاسی اصلاح‌طلب و دبیر اجرایی مجمع روحانیون مبارز در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین گفت: شورای عالی سیاست‌گذاری با وجود اینکه تصمیم گرفتند لیستی ارائه ندهند، اعلام کردند احزاب اصلاح‌طلب در صورت آمادگی و صلاحدید می‌توانند لیست مورد نظر خودشان را برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم معرفی کنند. در واقع اصلاح‌طلبان با اجازه شورای عالی لیست می‌دهند. بر همین اساس رایزنی‌‌هایی صورت گرفته است که کاندیداهای تایید صلاحیت‌شده به نمایندگی از اصلاح‌طلبان و نه شورای عالی اصلاحات در انتخابات مهیای رقابت شوند.

من هم به این تشخیص رسیدم که در انتخابات باشم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: با وجود رد صلاحیت‌های گسترده، تعدادی از چهره‌های کارنامه‌دار که قابلیت رأی‌آوری دارند دور هم جمع شده‌اند تا با نیت برآورده شدن مطالبه‌های مردم برای مجلس‌نشین شدن وارد رقابت شوند. من هم به این تشخیص رسیدم که در انتخابات باشم تا از این طریق بتوانم به عنوان چهره‌ای اصلاح‌طلب در حد توان در مناسبات مختلف تاثیرگذار باشم.

محروم شدن اصلاحات هزینه‌هایی گزاف خواهد داشت

مجید انصاری در پایان صحبت‌هایش گفت: لازم می‌دانم تذکر دهم محروم ماندن اصلاحات از حضوری جدی و بسته شدن‌ دست‌شان برای ارائه لیست کامل حتماً هزینه‌هایی گزاف در پی خواهد داشت.


پویشگر: خبرپو     منبع: آخرین خبر

۱۷:۱۷:۱۱ | چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ | Wednesday 12 / 02 February / 2020
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon