سامانه سلامت کرونا salamat.gov.ir
اخبار کرونا
هواشناسی
حمایت معیشتی
تعطیلی مدارس
برجام
اخبار فرهنگیان

خبر خوش برای پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش

مراحل تکمیل فرایند استخدام، برای پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ وزارت آموزش­ و پرورش اعلام شد.

به گزارش سازمان سنجش، پذیرفتگان آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۸ وزارت آموزش­ و پرورش  یک برابر ظرفیت آزمون هستند بنابراین لازم است به منظور طی کردن سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت‌های عمومی گزینش، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و آمادگی جهت شرکت در دوره مهارت­ آموزی) به موارد زیرعمل کنند.

داوطلبانی که درخصوص نتایج نهایی آزمون سوالاتی دارند می­‌توانند از طریق بخش پاسخگویی اینترنتی سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org نسبت به دریافت پاسخ سوالات خود اقدام کنند.

قبول­ شدگان یک برابر ظرفیت جهت پیگیری امور مربوط به استخدام خود به ادارات امور اداری اداره کل آموزش­ وپرورش استان مراجعه و راهنمایی لازم را دریافت کنند.

پذیرفته­ شدگان لازم است، قبل از مراجعه به هسته گزینش اداره کل آموزش ­وپرورش استان محل استخدام سهمیه خدمتی اقدامات ذیل را به عمل آورند:

درصورت عدم تحویل فرم اطلاعات فردی و مدارک درخواست شده در مرحله مصاحبه استخدامی ضرورت دارد پس از چاپ فرم اطلاعات فردی از سایت دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش ( سایت گزینش آموزش و پرورش www.gozinesh.medu.ir )، نسبت به تکمیل دقیق فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه تصویر کلیه صفحات شناسنامه و کارت ملی (حداکثر به مدت ۴۸ ساعت از تاریخ انتشار اسامی)، به وسیله پست پیشتاز به آدرس هسته­‌های گزینش استان محل خدمت خود، ارسال و یا به صورت حضوری تحویل دهند؛ بدیهی است مسئولیت هرگونه نقص و نارسایی در تکمیل فرم به عهده فرد خواهد بود.

عدم تکمیل فرم مربوط و یا عدم ارسال به موقع آن به هسته گزینش استان محل خدمت، به منزله انصراف از استخدام تلقی خواهد شد.

معاینات پزشکی (تکمیلی) آزمایشات پاراکلینیکی و تشکیل پرونده استخدامی افراد واجد شرایط معرفی شده به اداره کل آموزش­ و پرورش استان محل خدمت همزمان با بررسی صلاحیت‌­های عمومی صورت می­پذیرد. براین اساس داوطلب واجد شرایط پس از انتشار اسامی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ضمن حضور در امور اداری ادارات کل آموزش ­وپرورش استان سهمیه خدمتی، نسبت به اخذ معرفی‌­نامه جهت گواهی عدم سوءپیشینه و... به منظور تشکیل پرونده استخدامی با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوط در زمان مقرر اقدام کنند.

چنانچه به هر دلیلی صلاحیت عمومی فرد پذیرفته شده مورد تائید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوءپیشینه هیچگونه حقی برای استخدام فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.

در صورت تائید صلاحیت­‌های عمومی، انجام آزمایشات، معاینات پزشکی و... پذیرفته­ شدگان نهایی مکلفند به منظور شرکت در دوره مهارت­ آموزی به اطلاعیه­ای که به همین منظور حداقل یک ماه پس از انتشار اسامی، در پرتال وزارت آموزش­ وپرورش www.medu.ir درج خواهد شد مراجعه کنند.

براساس برنامه­ ریزی­‌های انجام گرفته و زمان بندی پیش­ بینی شده، دوره مهارت­ آموزی آزمون مذکور، پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت­های عمومی (گزینش) به اطلاع پذیرفته ­شدگان خواهد رسید؛ لذا شایسته است داوطلبان پذیرفته شده آمادگی­های لازم جهت ثبت ­نام و حضور در دوره یاد شده را داشته باشند.

برای مشاهده نتایج نهایی هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی - آموزش و پرورش سال ۹۸ روی تصویر زیر کلیک کنید

مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1398

مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1398پویشگر: خبرپو     منبع: سازمان سنجش

۲۰:۲۲:۳۸ | چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ | Wednesday 26 / 02 February / 2020
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید!
زودتر از دیگران از آخرین حاشیه ها, اخبار مهم و جنجالی روز, با خبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon