اخبار کرونا
تظاهرات آمریکا
مشاهده دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
آزادسازی سهام عدالت samanese.ir
سامانه سجام بورس sejam.ir
اخبار بورس
اخبار مجلس
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار فرهنگیان

اصلاح احکام رتبه‌بندی معلمان و فرهنگیان/ محاسبه از اول فروردین

وزیر آموزش و پرورش: رتبه‌بندی فرهنگیان و معلمان، با تصویب هیئت وزیران اصلاح شد که از اول فروردین محاسبه و مابه التفاوت آن پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای محسن حاجی میرزایی در حاشیه جلسه هیات دولت افزود: در اسفند سال گذشته براساس تصویب دولت بنا شد که همه کارکنان دولت از ضریب فوق العاده شغل فصل دهم برخوردار شوند. از آنجا که محل استفاده آن ضریب رتبه بندی بود باعث شد تا اختلالاتی در رتبه بندی فرهنگیان ایجاد شود.

حاجی‌میرزایی با سیاست‌ها و مصوبات دولت آشنا استوی گفت: امروز در هیئت وزیران تصویب شد که احکام رتبه بندی معلمان و فرهنگیان اصلاح و از اول فروردین سال 99 محاسبه شود.
حاجی میرزایی با اشاره به تصمیمات ستاد کرونا برای بازگشایی مدارس افزود: درحال حاضر تصمیم ، همان بازگشایی از 27 اردیبهشت تا 27 خرداد است تا دانش آموزانی که سوالات و اشکالاتی دارند مراجعه کنند، برآوردهای ما حاکی از آن است که 10 تا 18 درصد دانش آموزان در مدارس حضور پیدا کردند که دانش آموزان دوره ابتدایی بیشترین مراجعه و دوره متوسطه کمترین مراجعه را داشته اند.

برگزاری حضوری آزمون پایه نهم و  آزمون  نهایی پایه دوازدهم
وزیر آموزش و پرورش گفت: دو آزمون سرنوشت ساز در پیش داریم؛ یکی آزمون پایه نهم و دیگری آزمون نهایی پایه دوازدهم که این دو آزمون به صورت حضوری برگزار می‌شوند، چون برگزاری غیرحضوری این آزمون‌ها ممکن است نگرانی‌هایی مبنی بر تضییع حقوق دانش آموزان ایجاد کند.
وی افزود: البته این دو آزمون با تأکید بر رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی وزارت بهداشت برگزار خواهند شد.پویشگر: خبرپو     منبع: صدا و سیما

۱۴:۵۳:۴۷ | چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ | Wednesday 20 / 05 May / 2020
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon