کرونا
بورس
قیمت سکه و طلا
نرخ ارز
آزادسازی سهام عدالت samanese.ir
دارایی سهام عدالت sahamedalat.ir
سامانه سجام sejam.ir
وام اجاره مسکن tem.mrud.ir
اخبار پرسپولیس
اخبار استقلال
اخبار فرهنگیان

مشمولان سهام عدالت برای مشاهده سبد سهام‌شان چکار کنند؟

فقط آن دسته از مشمولان سهام عدالت می‌توانند پرتفوی خود را مشاهده کنند که پیش از این روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده‌ باشند.

امکان ویرایش اطلاعات برای مشمولان سهام عدالت دیگر در سامانه سهام عدالت سازمان خصوصی سازی www.samanese.ir وجود ندارد. این درحالی است که این افراد برای ورود به سایت سهام عدالت www.sahamedalat.ir و دیدن سبد خود، باید شماره همراهشان به نام خودشان باشد. در این راستا معاون شرکت سپرده‌گذاری مرکزی و تسویه وجوه توضیحاتی ارائه کرد.

مشمولان سهام عدالت برای دیدن سبد سهام‌شان چکار کنند؟


بیشتر بخوانید


علیرضا ماهیار در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه شماره تلفن همراه فرد باید با کد ملی فرد مطابقت داشته باشد، اظهار کرد: چنانچه مطابقت نداشته باشد، زمانی که می‌خواهند وارد سامانه سهام عدالت www.sahamedalat.ir بشوند، این سامانه از آن‌ها می‌خواهد شماره جدید که با کد ملی مطابقت دارد را اعلام کنند.

وی ادامه داد: بعد از آنکه افراد شماره را وارد می‌کنند، سیستم استعلام می‌گیرد و بعد از ۲۴ ساعت، اگر جواب استعلام مثبت باشد، به فرد اطلاع‌رسانی می‌شود که مشکل برطرف شد و بعد از این می‌تواند با شماره جدید وارد سایت سامانه سهام عدالت www.sahamedalat.ir شود. در این راستا و در طول سه هفته اخیر، یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر شماره همراه خود را تغییر داده‌اند. البته متقاضیان می‌توانند با تماس با شماره ۱۵۶۹ مشکلات خود را مطرح کرده و سوالات خود را بپرسند.

 

بر اساس این گزارش، فقط آن دسته از مشمولان سهام عدالت می‌توانند پرتفوی خود را در سایت دارایی سهام عدالت www.sahamedalat.ir مشاهده کنند که پیش از این روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده‌ باشند.

 


پویشگر: خبرپو     منبع: ایسنا

۱۲:۴۱:۴۱ | پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ | Thursday 02 / 07 July / 2020
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon