#اخبار کرونا #نمایشگاه مجازی کتاب تهران tehranbookfair.ir #ارز دیجیتال #آلودگی هوا #لایحه بودجه 1400 #سامانه سجام sejam.ir #سهام عدالت samanese.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #اخبار انتخابات 1400 #اخبار فرهنگیان

خط و نشان مجلس برای دولت درباره رتبه بندی فرهنگیان

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوار هستیم دولت رتبه بندی معلمان را در لایحه بودجه ۱۴۰۰ ببیند و همچنین لایحه آن را به مجلس ارائه کند.

دولت باید رتبه بندی معلمان را در بودجه ببیند/ اگر ردیف بودجه‌ای رتبه بندی انجام نشود مجلس طور دیگری رفتار می‌کند

محمد مهدی زاهدی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری دانشجو، درباره سرنوشت رتبه‌بندی معلمان در لایحه بودجه ۱۴۰۰ دولت، اظهار کرد: به صورت مستمر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و حتی اعضای کمیسیون به صورت جداگانه و حتی شخص بنده درباره لزوم ارائه لایحه رتبه بندی فرهنگیان از سوی دولت صحبت کرده‌ایم و تذکراتی را هم به وزارت آموزش و پرورش و هم به دولت داده ایم.

وی ادامه داد: متاسفانه دولت تاکنون در رابطه با رتبه بندی معلمان کوتاهی‌های زیادی انجام داده است و حتی بهانه‌های مختلفی از جمله ادعای انجام دادن رتبه بندی معلمان را کرده است؛ اما تاکنون دولت حاضر نشده است یک لایحه‌ای در این رابطه به مجلس ارائه کند.
 
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوار هستیم دولت رتبه بندی معلمان را در لایحه بودجه ۱۴۰۰ ببیند و همچنین لایحه آن را به مجلس ارائه کند.

زاهدی با بیان اینکه دولت باید حقوق فرهنگیان را محترم شمارد، تصریح کرد: اگر دولت در لایحه بودجه ۱۴۰۰ همچون سوابق قبل رتبه بندی معلمان را نبیند و برای آن ردیف بودجه‌ای در نظر نگیرد قطعاً کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس طور دیگری با این موضوع رفتار خواهد کرد و حتی شاید خود کمیسیون آموزش رتبه بندی معلمان را در لایحه بودجه ۱۴۰۰ بگنجاند.
پویشگر: خبرپو     منبع: دانشجو

۱۳:۵۷:۴۹ | دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ | Monday 23 / 11 November / 2020
ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا از مهمترین اخبار و حاشیه های روز باخبر شوید!
instagram-icon telegram-icon facebook-icon twitter-icon
آخرین اخبار روز