#اخبار کرونا #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #نقل و انتقال فوتبال #لایحه بودجه 1400 #بیت کوین #سامانه سجام sejam.ir #سهام عدالت samanese.ir #اخبار انتخابات 1400 #اخبار فرهنگیان

حمله مسلحانه به مدیرعامل منطقه آزاد قشم

حمیدرضا مومنی مدیرعامل منطقه آزاد قشم غروب امروز مورد حمله مسلحانه قرار گرفت.

حمله مسلحانه به مدیرعامل منطقه آزاد قشم

به گزراش فارس، منابع مطلع خبر داده‌اند که تورج امانی مدیر تشریفات سازمان نیز در این حمله بشدت آسیب دیده است. این حمله توسط یک موتور سوار صورت گرفته است. 

حال مدیرعامل منطقه آزاد قشم مساعد است/ اصابت گلوله به فک مدیر تشریفات

دکتر فاطمه نوروزیان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: حال حمید رضا مومنی مدیرعامل منطقه آزاد قشم مساعد است و از بیمارستان مرخص شده است.
وی افزود: فرد دوم مصدوم در این حادثه با نام تورج امانی (مدیر تشریفات سازمان منطقه آزاد قشم ) که گلوله اسلحه به فک وی اصابت کرده هم اکنون بستری و در حال دریافت خدمات درمانی است.

صدور دستورات لارم برای دستگیری عاملان سوقصد 

دادستان قشم در گفتگو با ایسنا، گفت: با توجه به اعلام سوء قصد به خودروی مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم و مجروح شدن وی و مدیر تشریفات، دستورات لازم برای دستگیری عامل یا عاملان سوء قصد صادر شده است.
رضا صفایی بیان کرد: به محض گزارش این حادثه،  اینجانب و مسوولان مربوطه در محل حادثه حضور یافتیم تا ضمن بررسی موضوع از نزدیک، دستورات مقتضی صادر شود.
در این سوء قصد، حمیدرضا مومنی، مدیرعامل سازمان از ناحیه دست زخمی شد. مدیر تشریفات سازمان منطقه ازاد قشم که امروز هدف سوقصد و شلیک گلوله قرار گرفته بود، از ناحیه فک پایین مورد جراحی قرار گرفت. عمل جراحی به منظور قطع خونریزی و مهیا شدن وی برای اعزام به بندرعباس یا تهران هم اکنون پایان یافت.
چندی پیش نیز منزل مدیرکل حقوقی سازمان منطقه آزاد قشم  هدف گلوله افراد ناشناس قرار گرفته بود. در این حادثه، هر دو مسوول یاد شده، مجروح شده اند و شواهد اولیه از شلیک ۶ گلوله به خودروی مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم حکایت دارد. مدیرعامل سازمان منطقه ازاد قشم، امروز دوشنبه ۲۹ دی قبل از شرکت در جلسه شورای اداری هدف قرار گرفت.

پویشگر: خبرپو     منبع: آخرین خبر

۲۲:۰۸:۲۸ | دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ | Monday 18 / 01 January / 2021
آخرین اخبار روز