#اخبار کرونا #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #نقل و انتقال فوتبال #لایحه بودجه 1400 #بیت کوین #سامانه سجام sejam.ir #سهام عدالت samanese.ir #اخبار انتخابات 1400 #اخبار فرهنگیان

فیلم لحظه سیلی زدن عنابستانی به سرباز؛ نماینده مجلس دروغ می‌گوید؟

چند روز قبل خبر درگیری عنابستانی نماینده مجلس با پلیس راهور رسانه ای شد، این اتفاق در حالی بود که میان اظهارات عنابستانی و سرباز راهور تفاوت داشت.

https://static3.rokna.net/thumbnail/JQEjyE6fHoN7/NS2RJzVApQ3E7SFsFf8OS-KvMGwizaa_Q-_dxw0RVwm0qukoI27-JV2XP73Xc1uGeDRyE0w8KrrrEvf2Lcb5DzYd4j3WYr7vwXrZnkpaTeCC2reZintfT6N3nQCgEnvs/1178406_270.jpg

داستان درگیری نماینده مجلس یازدهم با سرباز پلیس راهور وارد فاز جدیدی شد. امروز چندین فیلم از نماهای مختلف درگیری عنابستانی نماینده مجلس با سرباز پلیس راهور نشان داد که وی با این  سرباز درگیر شده و به صورت سرباز راهور سیلی زده است این در حالی است تا همین لحظه عنابستانی این اتفاق را تکذیب می کرد و معتقد است که تنها او را هل داده است.

فیلمی از لحظه سیلی خوردن سرباز راهور

با اینکه نماینده مجلس شورای اسلامی همچنان مدعی است که به صورت سرباز راهور سیلی نزده است اما به تازگی فیلمی از صحنه درگیری به رکنا رسیده است که نشان می دهد سرباز وظیفه راهور مورد ضرب و شتم قرار می گیرد و در صحنه ای از فیلم مشخص است که پس از سیلی خوردن پرت می شود.

این فیلم و پرت شدن سرباز وظیفه به خاطر ضربه ای که به او وارد می شود در مقابل گفته های نماینده مجلس بیشتر از قبل انگشت اتهام را به سوی علی اصغر عنابستانی نشانه می رود.

در حالی که برخورد فیزیکی عنابستانی نماینده مجلس با سرباز پلیس راهور این روزها در صدر اخبار رسانه هاست، این نماینده مجلس بیانیه ای در رابطه با این حادثه منتشر کرد. با دقت نظر به این بیانیه و مصاحبه 2 روز قبل وی با خبرگزاری صدا و سیما تناقض های محرزی میان این بیانیه و مصاحبه مشاهده می شود.

عنابستانی نماینده مجلس در بیانیه ای با شرح ماوقع ماجرا در قسمتی از آن نوشته است که هنگام حادثه از ماشین پیاده شده است و به سرباز به علت توهین تذکر به او می دهد در حالی که سرباز با باتوم به شکم او ضرباتی را وارد می کند. (اینجا بخوانید)

اما این نماینده مجلس دقیقا 2 روز قبل در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما در صحبت هایی متناقض با این بیانیه مدعی است حتی از ماشین پیاده نشده است چه برسد که به صورت سرباز پلیس راهور سیلی زده باشد.

واکنش قالیباف به سیلی زدن نماینده مجلس به سرباز راهور

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در واکنش به سیلی نماینده مجلس به سرباز راهور در توییتر نوشت: در برابر قانون همه مساوی هستند. مجلس به کسانی که به وظیفۀ قانونی خود عمل می‌کنند افتخار می‌کند و اولین مدافع حقوق آنهاست.

در حادثۀ اخیر، به محض شنیدن اولین گزارش‌ها، دستور بررسی دقیق ماوقع صادر شد؛

درصورت احراز تخلف، هیئت نظارت بر نمایندگان بدون مسامحه بررسی و برخورد قانونی خواهد کرد.

3040801

پویشگر: خبرپو     منبع: رکنا - آخرین خبر

۱۴:۰۹:۴۶ | دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ | Monday 25 / 01 January / 2021
آخرین اخبار روز