#اخبار کرونا #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #نقل و انتقال فوتبال #لایحه بودجه 1400 #بیت کوین #سامانه سجام sejam.ir #سهام عدالت samanese.ir #اخبار انتخابات 1400 #اخبار فرهنگیان

انفجار موتور هواپیمای مسافربری آمریکایی دقایقی پس از برخاستن + فیلم و تصاویر

موتور یک فروند هواپیمای مسافربری بوئینگ ۷۷۷ دقایقی پس از برخاستن از فرودگاهی در ایالت کلورادو، دچار انفجار و آتش‌سوزی شد که در پی این حادثه تکه‌هایی از بدنه موتور در مناطق مسکونی سقوط کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، رسانه‌های آمریکایی بامداد یکشنبه (به وقت تهران) از وقوع حادثه برای یک فروند هواپیمای مسافربری و اجبار آن برای فرود اضطراری خبر دادند.

به نوشته وبگاه شبکه «اِی‌بی‌سی نیوز»، موتور سمت راست هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ دقایق کوتاهی پس از برخاستن از فرودگاه شهر «دِنوِر» در ایالت کلورادو، از کار افتاد.

بر اساس این گزارش، لحظاتی بعد موتور سمت راست این هواپیما - که به سمت شهر «هونولولو» در ایالت هاوائی پرواز می‌کرد - منفجر و دچار آتش‌سوزی شد.

در پی این انفجار، تکه‌های بزرگی از بدنه موتور و بال این بوئینگ ۷۷۷ در مناطقی از شهر «برومفیلد» سقوط کرد. تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که تکه بزرگی از دریچه جلویی موتور به فاصله کمی در مقابل یک خانه مسکونی افتاده است.

به نوشته ای‌بی‌سی نیوز، تکه‌هایی از بال این هواپیما نیز در یک زمین فوتبال سقوط کرده است. مسئولان برومفیلد اما می‌گویند که در این حادثه هیچکسی آسیب ندیده است.

به دنبال این حادثه برای این پرواز مسافربری، خلبان مجبور به بازگشت و فرود اضطراری در فرودگاه بین‌المللی دنور شد.

فیلم| انفجار موتور هواپیمای مسافربری آمریکایی دقایقی پس از برخاستن

پویشگر: خبرپو     منبع: فارس

۹:۴۳:۵۳ | یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ | Sunday 21 / 02 February / 2021
آخرین اخبار روز