#اخبار کرونا #ماه رمضان - اوقات شرعی #لیگ قهرمانان آسیا #اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400 سامانه ثبت املاک amlak.mrud.ir + راهنما #اخبار برجام #سهام عدالت samanese.ir #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #بیت کوین و ارز دیجیتال #اخبار فرهنگیان

گزینه دستیار مجیدی در استقلال انصراف داد

پیروز قربانی از حضور در کادر فنی تیم استقلال انصراف داد.

به گزارش "ورزش سه"، او که یکی از گزینه های دستیاری فرهاد مجیدی در استقلال بود و به همین بهانه احمد مددی با مدیر سایپا صحبت کرد تا اجازه او را بگیرد بعد از بررسی شرایط استقلال به این نتیجه رسید که در کادر فنی تیم سایپا باقی بماند.

پیروز قربانی در حالی این تصمیم را اتحاذ کرد که چند روزی بود که سر تمرین سایپا نمی رفت و حتی با ابراهیم صادقی هم در این باره صحبت و رضایت او را جلب کرده بود اما در نهایت تصمیم گرفت در سایپا بماند. او بعد از بررسی شرایط باشگاه استقلال برای همکاری این تصمیم را گرفت.

پیروز قربانی در گفتگو با فارس این خبر را تایید کرد و گفت:  قسمت نبود در خدمت تیم استقلال باشم اما برای این تیم،کادر فنی اش و هواداران آرزوی موفقیت می کنم. دلیل خاصی نداشت و یک تصمیم شخصی بود. همانطور که گفتم قسمت نبود در خدمت استقلال و کادر فنی این تیم باشم و برای همه آرزوی موفقیت می کنم.

با این اوصاف فرهاد مجیدی باید به دنبال یک دستیار جدید برای حضور در تیم استقلال باشد. او از امروز تمرینات تیم آبی را زیر نظر خواهد گرفت.

پویشگر: خبرپو     منبع: ورزش سه

۱۱:۱۶:۰۲ | پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ | Thursday 04 / 03 March / 2021
آخرین اخبار روز