#ثبت نام واکسن کرونا vaccine.salamat.gov.ir #اخبار کرونا #اخبار برجام #اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400 #اخبار شهرآورد تهران #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #ماه رمضان - عید فطر #سامانه ثبت املاک amlak.mrud.ir + راهنما #سهام عدالت samanese.ir #بیت کوین - ارز دیجیتال #اخبار فرهنگیان

پایان امپراطوری یوونتوس در سری آ پس از 9 سال متوالی

یوونتوس بیش از 9 سال قهرمان سری آ بود اما نتوانست به مدت یک دهه به صورت متوالی قهرمان سری آ شود.

آنتونیو کونته

با کونته شروع شد و با کونته هم به پایان رسید. آنتونیو کونته، سرمربی موفق ایتالیایی در فصل 12-2011 در اولین فصل حضورش در یوونتوس، توانست این تیم را پس از چند سال دوباره قهرمان سری آ کند. یوونتوس توانست در ادامه بر سری آ سلطه داشته باشد اما داستان قهرمانی های متوالی یوونتوس که با سرمربیگری آنتونیو کونته شروع شد، حالا به دست آنتونیو کونته در اینتر به پایان رسید.

به گزارش طرفداری، در هفته سی و چهارم سری آ ایتالیا، اینتر توانست 2-0 کروتونه را شکست دهد و در جدول 82 امتیازی شد. اینتر برای قهرمانی در سری آ، فقط یک امتیاز دیگر می خواهد و اگر آتالانتا فردا نتواند ساسولو را ببرد، اینتر می تواند نوزدهمین قهرمانی اسکودتوی خود را مسجل کند. یوونتوس تحت هدایت آندره آ پیرلو که فصلی بد را در مقایسه با سال های اخیر سپری کرد، اکنون 66 امتیازی است. اگر یوونتوس تا پایان فصل تمام بازی هایش را ببرد، 81 امتیازی می شود و اگر اینتر در تمام بازی های باقی مانده اش شکست بخورد، 82 امتیازی می ماند و این یعنی یوونتوس در هفته سی و چهارم سری آ ایتالیا دیگر از نظر ریاضی هیچ شانسی برای قهرمانی در اسکودتو ندارد.

به این ترتیب داستان قهرمانی های متوالی یوونتوس در سری آ که 9 سال طول کشید، به پایان رسید. طبق اعلام رومئو آگرستی، یوونتوس طی 9 سال اخیر، 108 ماه اخیر، 472 هفته اخیر و 3282 روز اخیر، قهرمان سری آ ایتالیا بوده است اما به احتمال 99 درصد، اینترِ آنتونیو کونته قهرمان سری آ ایتالیا خواهد بود و به قهرمانی های متوالی بیانکونری پایان داد. 

پویشگر: خبرپو     منبع: طرفداری

۹:۵۲:۲۳ | یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Sunday 02 / 05 May / 2021
آخرین اخبار روز