#اخبار کرونا #المپیک 2020 توکیو #اخبار دولت سیزدهم, کابینه دولت #ثبت نام واکسن کرونا salamat.gov.ir #بورس #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #اخبار فرهنگیان

برنامه کامل مسابقات کاروان کشورمان در المپیک توکیو به وقت تهران +جدول

سی و دومین دوره بازی های المپیک از فردا در توکیو آغاز می شود و برنامه مسابقات ورزشکاران کشورمان به وقت تهران مشخص شده است.

المپیک توکیو| برنامه کامل مسابقات کاروان کشورمان در ژاپن به وقت تهران

به گزارش خبرگزاری فارس،سی و دومین دوره بازی‌های المپیک از فردا اول مرداد در توکیوی ژاپن آغاز می شود. در زیر می توانید برنامه کامل مسابقات ورزشکاران ایرانی همزمان با ساعت به وقت تهران را مشاهده کنید:

توکیو 2020

بسکتبال
ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
12 نفر بسکتبال مردان یکشنبه 3 مرداد 5:30 Saitama
Super
Arean

ایران - برنده تورنمنت انتخابی کانادا
ایران - آمریکا
ایران - فرانسه
1/4 نهایی

چهارشنبه 6 مرداد 8:20
شنبه 9 مرداد 5:30
سه‌شنبه 12 مرداد -
پنجشنبه 14 مرداد - نیمه نهایی
شنبه 16 مرداد - طلا، نقره و برنز، توزیع مدال

 


  • استخدام اسنوا در سراسر کشور
  • جنجال دامن پلنگی همسر علیرضا بیرانوند در اروپا +عکس
  • گرایی راهی فینال ‌وزن ۶۷ کیلوگرم شد
  • آیا خبر درگذشت ارشا اقدسی بدلکار مشهور سینما و تلویزیون صحت دارد؟+ بیوگرافی / عکس
  • عقربه نشانگر میزان بنزین در باک دقیق نیست!
  • چالش‌های لایحه رتبه‌بندی معلمان، از کپی‌برداری عناوین رتبه‌ها تا بار مالی و زمان اجرا
  • فال روزانه سه شنبه 12 مرداد 1400
  • واکنش سفارت ایران در لندن به خبرسازی‌ها درباره بروز حوادث برای کشتی‌ها در خلیج فارس
  • خبر جدید درباره تصویب رتبه‌بندی معلمان و فوق العاده ویژه فرهنگیان
  • افزایش نگرانی‌ها درباره لایحه اصلاحات زیرساختی آمریکا| بیت کوین به کانال ۳۸ هزار دلار سقوط کرد!

  • بوکس
    ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
    شاهین موسوی وزن پنجم
    69 تا 76
    کیلوگرم
    یکشنبه 3 مرداد  12:30تا 15:15 Kokugikan
    Arena
    مرحله 32
    پنجشنبه 7 مرداد 6:30 تا 9:30
    12:30 تا 15:30
    مرحله 16
    یکشنبه 10 مرداد 6:30 تا 9:30
    12:30 تا 15:30
    1/4 نهایی
    پنجشنبه 14 مرداد 9:30 تا 11:40 نیمه نهایی
    شنبه 16 مرداد 9:30 تا 11:30 فینال - توزیع مدال
    دانیال شه‌بخش وزن دوم
    52 تا 57 
    کیلوگرم
    دوشنبه 4 مرداد 6:30 تا 10:30 مرحله 32
    پنجشنبه 7 مرداد 6:30 تا 10:30
    12:30 تا 15:40
    مرحله 16
    یکشنبه 10 مرداد 6:30 تا 9:30
    12:30 تا 15
    1/4 نهایی
    سه‌شنبه 12 مرداد 6:30 تا 9 نیمه نهایی
    پنجشنبه 14 مرداد 9:30 تا 11 فینال - توزیع مدال

     


  • رفتار غیرمنتظره نگار جواهریان در پشت صحنه سریال رامبد جوان + فیلم
  • اولین جلسه رئیسی با روسای کمیته‌های ستاد ملی کرونا + عکس
  • اصلاح ساختار نظام مالیاتی کشور به کاهش کسری بودجه کمک می‌کند| ۴۰ درصد پوزها نظارت نمی شوند
  • «فوق العاده ویژه معلمان» با حقوق مردادماه پرداخت می‌شود
  • کاهش سهم دختران از حقوق بازنشستگی پدرانشان
  • صدای پای امید
  • آب و هوا مازندران چگونه است؟
  • گزارش بورس شنبه ۹ مرداد /رشد شارپی شاخص پس از مدت‌ها
  • خبر مهمی که قیمت دلار را پایین آورد

  • تکواندو
    ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
    آرمین هادی‌پور 58 کیلوگرم مردان شنبه 2 مرداد 5:30 تا 12:30
    14:30 تا 19
    Makuhari
    Messe
    Hall A
    مرحله 16 - 1/8 مقدماتی -1/4 نیمه نهایی
    ****
    شانس مجدد، برنز، فینال، توزیع مدال
    میرهاشم حسینی 68 کیلوگرم مردان یکشنبه 3 مرداد 5:30 تا 12:30
    14:30 تا 19
    ناهید کیانی 57 کیلوگرم زنان یکشنبه 3 مرداد 5:30 تا 12:30
    14:30 تا 19

     

    تنیس روی میز
    ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
    نیما عالمیان انفرادی مردان شنبه 2 مرداد 4:30 تا 18 Tokyo
    Metropolitan
    Gymnasium
    مرحله مقدماتی انفرادی
    مرحله 1 انفرادی مردان
    یکشنبه 3 مرداد 4:30 تا 18 مرحله 2 انفرادی مردان
    دوشنبه 4 مرداد 4:30 تا 18 مرحله 2 و 3 انفرادی مردان
    سه‌شنبه 5 مرداد 4:30 مرحله سوم انفرادی
    چهارشنبه 6 مرداد - یک چهارم نهایی
    پنجشنبه 7 مرداد - نیمه نهایی
    جمعه 8 مرداد - طلا، برنز و توزیع مدال

     

    تیراندازی با کمان
    ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
    میلاد وزیری ریکرو انفرادی مردان  جمعه 1 مرداد 8:30 Yumenoshima
    Park Archery
    Field
    مرحله انتخابی (رنکینگ)
    سه‌شنبه 5 مرداد 7 1/23 و 1/16 مرحله حذفی
    چهارشنبه 6 مرداد 7 1/23 و 1/16 مرحله حذفی
    پنجشنبه 7 مرداد 7 1/23 و 1/16 مرحله حذفی
    شنبه 9 مرداد - 1/8 حذفی
     1/4 نهایی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال

     

    تیراندازی
    ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
    جواد فروغی 10 متر تپانچه بادی شنبه 2 مرداد 4 تا 12 Asaka
    Shooting
    Range-R&P
    Qual.&Finals
    مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
    تپانچه بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 4:30 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
    هانیه رستمیان 10 متر تپانچه بادی یکشنبه 3 مرداد 4:30 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
    تپانچه بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد

    4:30

    مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
    25 متر تپانچه بادی پنجشنبه 7 مرداد 4:30 مرحله انتخابی اولیه
    جمعه 8 مرداد 4:30 انتخابی - فینال - توزیع مدال
    مهیار صداقت 50 متر تفنگ 3 وضعیت دوشنبه 11 مرداد 4 تا 13:30 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
    10 متر تفنگ بادی یکشنبه 3 مرداد 4:30 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
    تفنگ بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 8:45 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
    فاطمه کرم‌زاده 10 متر تفنگ بادی شنبه 2 مرداد 4 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
    50 متر تفنگ 3 وضعیت شنبه 9 مرداد 7:30تا 12:40 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
    نجمه خدمتی 10 متر تفنگ بادی شنبه 2 مرداد 4 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
    تفنگ بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 8:45 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
    50 متر تفنگ 3 وضعیت شنبه 9 مرداد 8 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
    آرمینا صادقیان 10 متر تفنگ بادی شنبه 2 مرداد 4 تا 12 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
    تفنگ بادی میکس سه‌شنبه 5 مرداد 8:45 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال
    50 متر تفنگ 3 وضعیت شنبه 9 مرداد 7:30 تا 12:40 مرحله انتخابی، فینال، توزیع مدال

     

    دو و میدانی
    ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
    احسان حدادی پرتاب دیسک جمعه 8 مرداد 4:30 تا 8 Olympic
    Stadium
    دور انتخابی
    شنبه 9 مرداد 14:30 تا 17:25 فینال
    یکشنبه 10 مرداد - توزیع مدال
    حسن تفتیان 100 متر شنبه 9 مرداد 4:30 تا 7 دور مقدماتی
    یکشنبه 10 مرداد 15:10 تا 19 نیمه نهایی - فینال
    فرزانه فصیحی 100 متر جمعه 8 مرداد 4:30 تا 8 مقدماتی
    شنبه 9 مرداد - نیمه نهایی - فینال

     

    دوچرخه سواری
    ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
    سعید صفرزاده جاده مردان شنبه 2 مرداد 6:30 تا 13:45 Fuji International
    Speedway
    Start from Musashinonomori Park
    مسابقه و توزیع مدال
    تایم تریل مردان چهارشنبه 6 مرداد 7 تا 13:10 Start from Musashinonomori Park
    مسابقه و توزیع مدال

     

    شمشیربازی (سابر مردان)
    ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
    مجتبی عابدینی
    علی پاکدامن
    محمد رهبری
    انفرادی شنبه 2 مرداد 4:30 تا 11:50 Makuhari Messe
    Hall B
    جدول 64 نفره - جدول 32 نفره - جدول 16 نفره
    1/4 نهایی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال
    مجتبی عابدینی
    علی پاکدامن
    محمد رهبری
    محمد فتوحی
    تیمی چهارشنبه 6 مرداد 5:30 تا 10:50 جدول 16 نفره، 1/4 نهایی، طبقه‌بندی، نیمه نهایی،
    رده‌بندی مقام 5-6 و 7-8
    برنز، فینال، توزیع مدال

     

    قایقرانی (روئینگ)
    ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
    نازنین ملایی تکنفر زنان 
    (2000 متر)
    جمعه 1 مرداد 4 Sea Forest
    Waterway
    رده‌بندی
    شنبه 2 مرداد 4 شانس مجدد
    یکشنبه  3 مرداد 4:30 نیمه نهایی گروه E/F
    دوشنبه 4 مرداد 4:30 یک‌چهارم نهایی
    سه‌شنبه 5 مرداد 4 نیمه نهایی گروه C/D
    چهارشنبه 6 مرداد 7 نیمه نهایی گروه A/B
    پنجشنبه 7 مرداد 7 فینال گروه‌های E, F و D
    جمعه 8 مرداد 7 فینال گروه‌های B, C و A توزیع مدال

     

    قایقرانی (کایاک)
    ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
    علی آقامیرزایی کایاک
    تکنفره مردان
    (1000 متر)
    دوشنبه 11 مرداد 5

    Sea Forest
    Waterway

    رده‌بندی و یک چهارم نهایی
    سه‌شنبه 12 مرداد 5 نیمه نهایی، فینال و توزیع مدال

     

    کاراته (کومیته)
    ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
    سارا بهمن‌یار 55- کیلوگرم پنجشنبه 14 مرداد 12:30 تا 17:30 Nippon
    Budokan
    حذفی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال
    سجاد گنج‌زاده 75+ کیلوگرم شنبه 16 مرداد 9:30 تا 16 حذفی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال
    حمیده عباسعلی 61+ کیلوگرم شنبه 16 مرداد 9:30 تا 16 حذفی، نیمه نهایی، برنز، فینال، توزیع مدال

     

    کشتی فرنگی
    ورزشکار ماده تاریخ و ساعت  برگزاری مکان توضیحات
    علیرضا نجاتی 60 کیلوگرم یکشنبه 10 مرداد 6:30 Makhari
    Messe Hall A
    1/8 نهایی - 1/4 نهایی
    نیمه نهایی
    دوشنبه 11 مرداد 13:45 شانس مجدد
    برنز، فینال، توزیع مدال
    امین میرزازاده 130 کیلوگرم یکشنبه 10 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
    نیمه نهایی
    دوشنبه 11 مرداد 13:45 شانس مجدد
    برنز، فینال، توزیع مدال
    محمدعلی گرایی 77 کیلوگرم دوشنبه  11 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
    نیمه نهایی
    سه‌شنبه 12 مرداد 13:45 شانس مجدد
    برنز، فینال، توزیع مدال
    محمدهادی ساروی 97 کیلوگرم دوشنبه 11 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
    نیمه نهایی
    سه‌شنبه 12 مرداد 13:45 شانس مجدد
    برنز، فینال، توزیع مدال
    محمدرضا گرایی 67 کیلوگرم سه‌شنبه 12 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
    نیمه نهایی
    چهارشنبه 13 مرداد 13:45 شانس مجدد
    برنز، فینال، توزیع مدال

     

    کشتی آزاد
    ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
    رضا اطری 57 کیلوگرم مردان چهارشنبه 13 مرداد 6:30 Makuhari
    Messe Hall A
    1/8 نهایی - 1/4 نهایی
    نیمه نهایی
    پنجشنبه 14 مرداد 13:45 شانس مجدد
    برنز، فینال، توزیع مدال
    حسن یزدانی 85 کیلوگرم مردان چهارشنبه  13 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
    نیمه نهایی
    پنجشنبه 14 مرداد 13:45 شانس مجدد
    برنز، فینال، توزیع مدال
    امیرحسین زارع 125 کیلوگرم مردان پنجشنبه 14 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
    نیمه نهایی
    جمعه 15 مرداد 13:45 شانس مجدد
    برنز، فینال، توزیع مدال
    مصطفی حسین‌خانی 74 کیلوگرم مردان پنجشنبه 14 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
    نیمه نهایی
    جمعه 15 مرداد 13:45 شانس مجدد
    برنز، فینال، توزیع مدال
    محمدحسین محمدیان 97 کیلوگرم مردان جمعه 15 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
    نیمه نهایی
    شنبه 16 مرداد 13:45 شانس مجدد
    برنز، فینال، توزیع مدال
    مرتضی قیاسی 65 کیلوگرم مردان جمعه 15 مرداد 6:30 1/8 نهایی - 1/4 نهایی
    نیمه نهایی
    شنبه 16 مرداد 13:45 شانس مجدد
    برنز، فینال، توزیع مدال

     

    والیبال
    ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
    12 نفر والیبال مردان
    گروه A
    شنبه 2 مرداد 15:10 Ariake
    Arena
    ایران - لهستان
    ایران - ونزوئلا
    ایران - کانادا
    ایران - ایتالیا
    ایران - ژاپن
    دوشنبه 4 مرداد 4:30
    چهارشنبه 6 مرداد 4:30
    جمعه 8 مرداد 15:10
    یکشنبه 10 مرداد 15:10
    سه‌شنبه 12 مرداد 4:30 1/4 نهایی
    پنجشنبه 14 مرداد 8:30 نیمه نهایی
    شنبه 16 مرداد 19:15 برنز، نقره، طلا و توزیع مدال

     

    وزنه برداری
    ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
    علی هاشمی 109 کیلوگرم سه‌شنبه 12 مرداد 15:20 تا 18:20 Tokyo
    International
    Forun
    گروه A-B
    توزیع مدال
    علی نوروزی 109+ کیلوگرم چهارشنبه 13 مرداد 15:20 تا 18:20 گروه A-B
    توزیع مدال

     

    شنا
    ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
    متین بالسینی 50 متر آزاد جمعه 8 مرداد 14:30 Tokyo
    Aquatics
    Center
    مرحله مقدماتی
    100 متر پروانه پنجشنبه 7 مرداد 14:30
    جمعه 8 مرداد 6 نیمه نهایی

     

    بدمینتون
    ورزشکار ماده تاریخ و ساعت برگزاری مکان توضیحات
    ثریا آقایی حاجی آقا انفرادی زنان شنبه 2 مرداد 4:30 تا 10 Musashino
    Forest
    Sport Plaza
    مرحله گروهی - انفرادی
    یکشنبه 3 مرداد 4:30 تا 10 مرحله گروهی - انفرادی
    دوشنبه 4 مرداد 4:30 تا 10 مرحله گروهی - انفرادی
    سه‌شنبه 5 مرداد 4:30 تا 10 مرحله گروهی - انفرادی
    چهارشنبه 6 مرداد 4:30 تا 10 مرحله گروهی - انفرادی
    پنجشنبه 7 مرداد - 1/16 مرحله حذفی
    جمعه 8 مرداد - یک چهارم نهایی

     

    پویشگر: خبرپو     منبع: فارس

    ۹:۳۰:۲۰ | پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ | Thursday 22 / 07 July / 2021
    آخرین اخبار روز