#ماه محرم #یورو 2024 #اخبار آموزش و پرورش #اربعین #نقل و انتقالات فوتبال #دولت چهاردهم #المپیک #غزه #پرسپولیس #استقلال

سیزن 16 بازی پابجی موبایل + اخبار مهم و جدید

بالاخره سیزن ۱۵ بازی پابجی موبایل پس از دو ماه قرار است که به پایان برسد بازیکنان طی این هفته به رقابت با یکدیگر در ماموریت های هفته هشتم خواهند پرداخت.

اخبار جدید سیزن 16 پابجی موبایل

در طی این که بازیکنان در حال رقابت با یکدیگر هستند در حالی که قصد دارند که سطح خود را ارتقا دهند برخی اطلاعات در رابطه با سیزن ۱۶ بازی پابجی موبایل منتشر شده است که در ادامه قصد دارم در رابطه با آنها صحبت کنم و این اطلاعات جدید را نیز با شما به اشتراک بگذارم.

 تاریخ انتشار

 اطلاعاتی که منتشر شده تاریخ انتشار سیزن ۱۶ بازی پابجی موبایل ۲۵ الی ۲۷ آبان ماه می باشد اما این تاریخ هنوز به طور رسمی از سوی پابجی موبایل تایید نشده است در واقع، انتظار می رود که همانند فصل های گذشته بازی‌پابجی‌موبایل یک الی دو روز پس از پایان سیزن ۱۵، سیزن ۱۶ در دسترس قرار بگیرد و بازیکنان بتوانند به رقابت با یکدیگر بپردازند.

سیزن 16 پابجی

 رویال پس      

 همانطور که میدانید یکی از پرطرفدارترین بخش های بازی پابجی موبایل بخش رویال پس و یا همان الیت پس می باشد که بازیکنان بسیار زیادی برای خرید رویال پس نسبت به یکدیگر پیش خواهند گرفت.

 در رابطه با الیت پس سیزن ۱۶ باید بگویم که شما باید ۶۰۰ یوسی و برای الایت پس پلاس باید ۱۸۰۰ یوسی پرداخت کنید تا بتوانید در رقابت‌ها شرکت کرده و ماموریت ها را کامل کنید. همانطور که می دانید اگر شما بتوانید ماموریت ها را کامل کنید هر مقدار یوسی که پرداخت کرده اید به حساب شما باز خواهد گشت و البته اگر بتوانید مأموریت‌های الایت پس پلاس را به طور کامل، کامل کنید ۱۰ هزار یوسی به حساب شما واریز خواهد شد.

 اگر شما یوسی کافی برای شرکت در رقابت‌های الیت پس و الیت پس پلاس نداشتید نیازی نیست به هیچ وجه نگران نباشید زیرا شما می توانید در کمترین زمان ممکن هر مقدار یوسی که می خواهید از فروشگاه اینترنتی موجو شاپ دریافت کنید، شما می توانید برای خرید یوسی با قیمتی بسیار مناسب به فروشگاه ما مراجعه کنید.

 اسکوپ ۱۵

 توسعه دهندگان بازی پابجی موبایل از مدت ها قبل اعلام کرده بودند که قرار است اسکوپ ۱۵ در بازی پابجی موبایل در دسترس قرار بگیرد اما، اینکه در کدام یک از سیزن های بازی پابجی موبایل قرار است که از این اسکوپ استفاده شود هیچ اطلاعاتی را منتشر نکرده بودند، اما اکنون دهندگان اعلام کردند که اسکوپ ۱۵ در سیزن ۱۶ در دسترس قرار خواهد گرفت.

این اسکوپ می‌تواند سطح بازی شما را تا حد قابل توجهی ارتقا دهد زیرا به راحتی با استفاده از آن شما می توانید هدف خود را حدود ۱۵ برابر نزدیک تر ببینید.

اخبار سیزن 16 پابجی موبایل

 جوایز سیزن ۱۶

 از جمله جوایزی که در سیزن ۱۶ به شما قرار خواهد گرفت، مواردی که در ادامه ذکر خواهد شد :

اسکین سلاح

 

اسکین وسیله نقلیه

 

سایر جوایز

جدیدترین خبر های سیزن 16 پابجی

تغییرات مپ ها

 انتظار می‌رود که مپ ارانگل در سیزن ۱۶ دچار تغییراتی شود، که یکی از این تغییرات اضافه شدن حالت night terror  خواهد بود، با اضافه شدن این حالت چالش‌های بسیار زیادی در انتظار بازیکنان می باشد، بنابراین شما باید خود را برای یک سری چالش‌های بسیار هیجان انگیز در این مپ آماده کنید.

 

تمامی اطلاعاتی که در بالا ذکر شد تا به امروز در رابطه با سیزن ۱۶ منتشر شده است اگر اطلاعات جدید تر و بیشتری به طور رسمی در رابطه با سیزن ۱۶ بازی پابجی موبایل منتشر شد، تیم موجو شاپ اطلاعات جدید را با شما به اشتراک خواهد گذاشت.


۱۱:۰۰:۴۱ | دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ | Monday 02 / 11 November / 2020