#ثبت نام واکسن کرونا salamat.gov.ir #اخبار کرونا #اخبار برجام #اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400 #اخبار پرسپولیس #اخبار استقلال #ماه رمضان #سامانه ثبت املاک amlak.mrud.ir + راهنما #سهام عدالت samanese.ir #بیت کوین - ارز دیجیتال #اخبار فرهنگیان

فروش انواع لایی چسب و انواع لایی و زانفیکس در فروشگاه قماشین

فروشگاه اینترنتی قماشین به عنوان بزرگترین فروشگاه انلاین پارچه و لوازم خرازی شناخته می گردد چند سالی است که به فروش انواع لایی و لایی چسب پرداخته و به عوان یکی از فروشندهایی که به فروش انواع لایی چسب پرداخته شناخته می گردد.

فروشگاه اینترنتی قماشین به عنوان بزرگترین فروشگاه انلاین پارچه و لوازم خرازی شناخته می گردد چند سالی است که به فروش انواع لایی و لایی چسب پرداخته و به عوان یکی از فروشندهایی که به فروش انواع لایی چسب پرداخته شناخته می گردد. معروفترین و پرکاربردترین لایی چسب ها از جمله لایی پرشین ،انواع لایی حریر سفید ، لایی حریر رنگی ، لایی زانفیکس طاقه ای ، لایی زانفیکس برش خورده، لایی تایوان ، لایی گریوه، لایی زنجان ، لایی فرانسه ، لایی مویی ، لایی اسپان و ... در فروشگاه اینترنتی قماشین به فروش می رسد . در واقع  فروشگاه قماشین  آماده است تا کمکی برای نظام خیاطی ایران باشد .همچنین قابل دکر است که قماشین یکی ار بزرگترین فروشگاه های  لایی و لایی چسب در ایران میباشد که به صورت اینترنتی نیز فعالیت دارد . در فروشگاه حضوری و اینترنتی قماشین میتوانید هرنوع لایی و لایی چسبی که در نظر دارید خریداری کنید. با مراجعه به فروشگاه اینترنی قماشین میتوانید هرنوع لوازم خرازی که در ذهن دارید را  با بالاترین کیفیت و کم ترین قیمت موجود در بازار تهیه و خرید نمایید . قماشین آمده است تا کمکی به صنعت خیاطی در کشور ایران باشد .

خرید و فروش انواع لایی و لایی چسب و زانفیکس

کاربرد لایی چسب و انواع آن

1.برخی پارچه ها با افزایش فشار به درزها به سرعت پاره شده و بی شکل و قواره می شود به علت اینکه یا تراکم بافت پایین و یا تار و پود بزرگتری دارند.

2.برخی پارچه های مجلسی ،مدل لباس های تنگ و اندامی ، پارچه های گران قیمت مانند پارچه ابریشم و غیره دچار کیس خوردگی می شوند .

3 بعضی لباس ها که با پارچه های لطیف دوخته می شوند، ضخامت کافی برای دوخت مدلهای خاص ندارند .

4. برخی موارد مشاهده می شود که با اضافه کردن کار دست ، گلدوزی و یا دانتل روی قسمت هایی از لباس به تنهایی جلوه خاصی نمایان نمی شود  .

6.در دوخت پارچه های از جنس ساتن، نخ ،حریر و …، مشاهده می کنیم که به سادگی چروک می شوند .

7.در دوخت برخی قسمت های لباس مثل یقه ،  سرآستین ، جا دکمه ،مچ، دمپای شلوار ، دمپای دامن ، دمپای کت ، فاق شلوار ، سجاف جلوی لباس ،  کمر شلوار  ، کمر دامن، جیب و … ، به تنهایی و تنها با به کاربردن پارچه مشاهده می شود که استحکام ، قوام و ایستایی و  قرارگیری مطلوب لباس بر بدن وجود ندارد .

در همه مواردی که اشاره شد تنها با استفاده از لایی مخصوص می توانیم این مشکلات را برطرف نموده و به لباسهایمان  زیبایی ،قوام ، استحکام و خوش دوختی را هدیه دهیم . در انتخاب لایی مناسب این مورد را نباید فراموش کرد که مقدار چسبندگی و میزان انعطاف پذیری آن در دوخت پارچه ما بسیار تاثیرگذار است .لایی ها اغلب با استفاده از حرارت و گرمای اتو به پارچه متصل میشوند که به این دسته  لایی ها ، لایی چسب گفته می شود .  دسته ی دیگر لایی ها که برای پارچه های آسیب پذیر و یا  پارچه هایی که در برابر حرارت مقاومت کمتری دارند و یا تراکم بافتشان کمتر است  از طریق دوخته شدن به پارچه اضافه  می گردد .

فروشگاه اینترنتی قماشین به عنوان یکی از بزرگترین فروشنده های لایی چسب و ... با ارائه محصولات خود به صورت اینترنتی و حضوری می تواند شمارا در انتخاب محصول مورد نیاز خود در کمترین زمان و با نازل ترین قیمت ها یاری کند . شما می توانید با تماس با شماره های09120775562 و یا 02155389464 محصول خود را  به سهولت خرداری نمایید .

در ادامه به معرفی لایی های موجود در فروشگاه اینترنتی قماشین می پردازیم . با ما همراه باشید.

فروش لایی چسب در فروشگاه قماشین

لایی حریر

از لایی حریر به عنوان یکی از پرفروش ترین لایی های موجود در بازار یاد می شود و مانند پارچه ای نازک که یک طرف آن چسبنده است به پارچه مورد نظرمان متصل می گردد . این لایی به علت کشسانی زیادی که دارد می تواند در  دوخت همه لباس استفاده شود. از لایی حریر به عنوان  لایی ژرسه نیز یاد می گردد.لایی حریر در دوخت  لباس زنانه ، مانتو ، لایی کردن کل لباس و …. کاربرد دارد.طیف رنگی لایی حریر موجود فروشگاه اینترنتی قماشین متنوع می باشد و در عرض های مختلف 125 و 150 فروخته می شود .09120775562-02155389464

لایی پرشین

لایی پرشین یکی از انواع لایی حریر موجود در بازار می باشد .ضخامت لایی پرشین بیشتر از لایی حریر معمولی می باشد و تقریبا چسندگی  آن از لایی حریر معمولی بیشتر است.لایی حریر پرشین ، کمی آب می رود . به همین جهت نیاز است که قبل از استفاده آز آن، کمی خیس بخورد تا خالص گردد. لایی حریر پرشین، دارای دو رنگ  مشکی و سفید بوده  و در وزنها و بافت های گوناگونی موجود می باشد. گرماژ لایی پرشین مختلف بوده   گرم65 ، گرم75 ، گرم100  و گرم125 ارائه می گردد .09120775562-02155389464

لایی تایوان

لایی تایوان در دو نوع موجود می باشد : لایی تایوان خشک با آهار بالا ، لایی تایوان معمولی با خشکی و آهار کمتر  .شایان ذکر است که در تولید این لایی هیچ گونه بافتی به کار نرفته است و شطرنجی نمی باشد.

لایی تایوان با ضخامت معمولی در  زیر کار گلدوزی ،  کمر بعضی  از شلوار ها، لباس رسمی مردانه ،دوختن ترمه و … استفاده می شود . و لایی تایوان ضخیم در محصولاتی که به زیرکار ضخیمتر نیاز دارند مثل کلاه کردی و … استفاده می شود .09120775562-02155389464

 

لایی گریوه

لایی گریوه در دوخت  لباس مجلسی ، مانتو و … که نیاز به لایی ضخیمتری دارد به کار می رود.  آهار لایی گریوه نسبت به بقیه لایی ها بیشتر بوده و چسب در آن آغشته و مخلوط  می باشد . لایی گریوه دارای سه باند رنگی  قرمز و سبزو آبی میباشد .  باند سبزنازک ترین باند ، باند قرمز ضخامت معمولیتر و باند آبی ضخامت بیشتری دارد. برای تهیه این محصول می توانید  از طریق وبسایت فروشگاهی قماشین ghomashin.com  و یا تماس با شماره های قماشین 09120775562 02155389464 اقدام نمایید .

لایی زنجان

لایی زنجان در دوخت انواع مانتو ، لباس مجلسی و… کاربرد دارد و در عرض 110 سانتیمتر متر عرضه می گردد . لایی زنجان در طاقه های 50 متر و 100 متری به فروش می رسد . لایی زنجان در گرماژ متفاوتی به فروش میرسد . لایی زنجان  برای چسبیدن  به گرما و حرارت نیاز دارد اما از لحاظ آهارو خشکی از بقیه لایی ها خشک تر و دارای استحکام و مقاومت بیشتری می باشد . برای تهیه این لایی از طریق بازدید از وبسایت فروشگاهی قماشین ghomashin.com  و یا از طریق تماس با شماره های قماشین  09120775562 02155389464 می توانید اقدام نمایید .

لایی فرانسه:

لایی فرانسه از لحاظ ضخامت در دو نوع ضخیم (خشکی و آهار بیشتر و در نتیجه ایستایی بهتر )و لطیف (با آهار کمتر و مقاومت پایین تر ) موجود می باشد .

لایی فرانسه  نرم و لطیف در دوخت لباس های چرمی ،  دکلته و لباس هایی که استحکام و ایستایی کمتری دارند و …. به کار برده می شود و لایی فرانسه آهار دار در دوخت سجاف ، یقه ، آستین ، سرآستین و جای دکمه کاربرد دارد این نوع از لایی در عرض 150 متر عرضه می گردد و در طاقه های 100 و 150 متر موجود می باشد . لایی فرانسه  برای دوخت کل لباس مناسب نمی باشد  زیرا این لایی از استقامت کمتری برخوردار  می باشد . برای تهیه این لایی از طریق بازدید از وبسایت فروشگاهی قماشین ghomashin.com  و یا از طریق تماس با شماره های قماشین  09120775562 02155389464 می توانید اقدام نمایید .

 

لایی زانفیکس

لایی زانفیکس در دوخت  لبه های لباس ، لبه های مانتو و سرآستین و … استفاده می شود .

عرض لایی زانفیکس ، 112 متر بوده و در هر طاقه 80 یارد از آن عرضه می گردد . لایی زانفیکس به اصطلاح دو رو بوده و  هر دو طرف آن چسبنه است.عرض طاقه  آن 112 متر می باشد.  البته  طاقه به درخواست مشتری برش می خورد و به عرض های 1.3 سانتی متر ، 1.8 سانتی متر ، 2.8 سانتی متر ، 3.8 سانتی متر  و 4.8 سانتی متر می تواند تبدیل گردد .شکا ظاهری  لایی زانفیکس نواری می باشد  و دارای دو رنگ مشکی و سفید می باشد .این لایی فقط در دوخت قسمتهای کوچک لباس و یا قسمتی که برگردانده میشود کاربرد دارد. برای تهیه این لایی از طریق بازدید از وبسایت فروشگاهی قماشین ghomashin.com  و یا از طریق تماس با شماره های قماشین  09120775562 و 02155389464 می توانید اقدام نمایید .

لایی مویی

لایی مویی جنسی پشمین دارد و دارای دو نوع ساده و چسبنده می باشد . لایی مویی چسبدار به وسیله چسب به پارچه چسبیده و لایی مویی معمولی به وسیله دوخت به پارچه متصل می گردد. لایی مویی در دوخت لباس مردانه مانند لایی کت و یا پانواع پالتو و ... به کار می رود. لایی مویی به عنوان لایی سوزنی نیز شناخته می گردد . برای تهیه این لایی از طریق بازدید از وبسایت فروشگاهی قماشین ghomashin.com  و یا از طریق تماس با شماره های قماشین  09120775562 02155389464 می توانید اقدام نمایید .

لایی اسپان

کاربرد لایی اسپان دوخت مصارف بیمارستانی ،دوخت ماسک ، دوخت ساک دستی ،دوخت گان پزشکی و … می باشد و در عرض 160 سانتی متر عرضه می گردد. متراژ  هر طاقه از لایی اسپان از 300 متر به بالا می باشد و طول طاقه لایی اسپان بسته به ضخامت پارچه ای ک مصرف می شود متفاوت می باشد . برای تهیه این لایی از طریق بازدید از وبسایت فروشگاهی قماشین ghomashin.com  و یا از طریق تماس با شماره های قماشین  09120775562 02155389464 می توانید اقدام نمایید .


۱۷:۴۶:۱۶ | شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۹ | Saturday 07 / 11 November / 2020