#نظرسنجی انتخابات 1400 #اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1400 #سایت انتخاب ایران entekhabiran.moi.ir, سامانه شعبه یاب #لیگ ملت های والیبال #اخبار کرونا #ثبت نام واکسن کرونا salamat.gov.ir #بیت کوین - ارز دیجیتال #اخبار فرهنگیان

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی

برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی (PNP) طبق میزان سرمایه هر متقاضی و فعالیتی که قصد راه اندازی آن را دارد، بهترین استان های کانادا را معرفی می نماید.

از سال ها پیش، سرمایه گذاری در کانادا بعنوان روشی پرطرفدار در میان سرمایه داران شناخته می شود. روشی برای مهاجرت که در نهایت، منجر به دریافت اقامت دائم کانادا نیز خواهد شد. روی کار آمدن برنامه های متنوعی از جانب دولت کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری را برای کارآفرینان سرمایه دار آسانتر کرده است. برنامه هایی همچون کارآفرینی، خرید ملک، ثبت شرکت، سرمایه گذاری استانی و.... که هر کدام به شیوه ای متفاوت، سرمایه گذاری متقاضیان دارای صلاحیت را در کانادا انجام می دهند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

از بین تمامی برنامه های معرفی شده، سرمایه گذاری در کانادا از طریق برنامه استانی، که مورد انتخاب بسیاری از افراد بوده، از سال 2014 بسته شده است. با این حال دولت کانادا با حفظ سرمایه گذاری در برخی از استان های خود، همچنان این برنامه را تاحدودی فعال نگه داشته است. سرمایه گذاری در استان های کبک، بریتیش کلمبیا، انتاریو، مانیتوبا و... در حال حاضر پا برجا هستند.

برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا اینجا کلیک کنید.

برنامه سرمایه گذاری استانی چیست؟

مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا همانند هر روش دیگری، بدنبال دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا بدست می آید. متقاضیان برای اخذ این نوع ویزا و امکان مهاجرت به کانادا می توانند از برنامه سرمایه گذاری استانی استفاده کنند.

برنامه سرمایه گذاری استانی (PNP) طبق میزان سرمایه موجود هر فرد متقاضی و فعالیتی که قصد راه اندازی و سرمایه گذاری آن را دارند، بهترین استان های کانادا را به آنها معرفی می نماید. از این طریق سرمایه داران واجد شرایط با مهاجرت به این استان ها و سرمایه گذاری در کانادا، به اقامت دائم این کشور نیز دست می یابند.

ویزای سرمایه گذاری کانادا

شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری در کانادا

برخلاف دیگر روش های مهاجرت به کانادا که مهارت در زبان، میانگین سن و مدرک تحصیلی را جز مهم ترین شرایط دریافت ویزا قلمداد می کنند، اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا بدون توجه به این موارد و تنها بر طبق فاکتورهای مهم دیگری، سرمایه داران و تاجران را می پذیرد. شاید این موارد از شرایط لازم برای سرمایه گذاری در کانادا نباشد؛ اما ارائه مدارک مربوط به هر یک، موفقیت بیشتری را برای افراد در پی خواهد داشت. حداقل نمره 5 در آزمون های زبان و مدرک تحصیلی لیسانس، در گرفتن ویزای سرمایه گذاری کانادا میتواند بسیار کمک کننده باشد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت اداره مهاجرت کانادا مراجعه کنید.

همه برنامه های سرمایه گذاری در کانادا از شرایط یکسانی پیروی می کنند. ولی میزان مبالغی که هر سرمایه دار برای سپرده گذاری در کانادا لازم است به همراه داشته باشد، در هرکدام از استان های کانادا متفاوت می باشد. در ادامه با معرفی چند نمونه از برنامه های سرمایه گذاری استانی کانادا، سرمایه داران و تاجران با بهترین استانی که مناسب خود می دانند، آشنا می شوند.

شرایط سرمایه گذاری در کانادا

افرادی که صلاحیت لازم را برای سرمایه گذاری در استان کبک دارند، با پذیرش توسط دولت کبک و دریافت معرفی نامه، موفق به سرمایه گذاری در کانادا می شوند. این معرفی نامه بصورت یک گواهی پذیرش با عنوان CSQ برای نشان دادن پذیرش متقاضیان از سوی استان کبک، صادر می شود. معرفی نامه ای که با شروع سپرده گذاری در این استان، منجر به اخذ اقامت دائم کشور کانادا نیز می شود.

انتخاب تنها تعداد مشخصی از درخواست کنندگان سرمایه گذاری در کبک، اولویت گزینش را به افرادی اختصاص می دهد که برخوردار تمامی شرایط لازم هستند. هر یک از متقاضیان، زمانی بعنوان یک سرمایه گذار واجد شرایط شناخته می شوند که حداقل دارایی 1.6 میلیون دلاری و سابقه کار در مشاغل مدیریتی را داشته باشند. همچنین در کنار این موارد، با کمک واسطه های مالی (بانک های معتبر)، میزان 800000 دلار را در این استان سرمایه گذاری نمایند. سپرده گذاری در کانادا و استان کبک روشی است مطمئن که پس از 5 سال، مبلغ سرمایه گذاری شده را بطور کامل به فرد باز میگرداند.

استان بریتیش کلمبیا برای شروع سرمایه گذاری در کانادا از کارآفرینان استقبال می کند. سرمایه داران ماهر در مدیریت کسب و کار، با استفاده از برنامه سرمایه گذاری استان بریتیش کلمبیا، در نهایت اقامت دائم این کشور را نیز بدست خواهند آورد. اساس انتخاب متقاضیان از سوی این استان توجه به معیارهای سابقه کار، ایده برای راه اندازی کسب و کار، میزان سرمایه و دارایی می باشد. برای تجارت در استان بریتیش کلمبیا، وجود دارایی برابر 600000 دلار کانادا نیاز است. در آنصورت با سپرده گذاری 200000 دلار و راه اندازی بیزینس پلن در استان بریتیش کلمبیا، متقاضیان خواهند توانست با سرمایه گذاری در کانادا، صاحب کسب و کار و اقامت شوند.

هم اکنون استان انتاریو، مهاجرت متقاضیان سرمایه گذار را قبول نمی کند. تنها افرادی را که به منظور کارآفرینی قصد مهاجرت به استان انتاریو را دارند، پس از تایید صلاحیت از سوی این استان انتخاب می شوند. افراد آشنا به زبان انگلیسی در کنار سرمایه ای بالغ بر 500000 دلار کانادا و شروع بیزینسی همراه با دو موقعیت شغل تمام وقت، دارای صلاحیت هستند. آنها با درخواست EOL و با دریافت مجوز کار موقت، خواهند توانست با شروع کسب و کار در این استان اقامت گزینند.

زندگی در استان مانیتوبا کانادا از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا ممکن می شود. استان مانیتوبا به جذب سرمایه داران واجد شرایطی می پردازد که با در دست داشتن سرمایه کافی و شروع یک بیزینس، میخواهند زندگی راحتی را برای خود فراهم نمایند. سابقه مشاغل مدیریتی برای مدت 3 سال، سرمایه 350000 دلاری و بدست آوردن حداقل امتیاز کافی در سیستم EOl، باعث قبولی افراد از سوی استان مانیتوبا می شود. سپرده گذاری دارایی به اندازه 150000 دلار کانادا در استان مانیتوبا نیز از شرایط واجب و الزامی سرمایه گذاری در کانادا می باشد.

ارائه درخواست افراد سرمایه گذار در استان مانیتوبا با ثبت نام در سیستم EOL صورت می گیرد. متقاضیان بدون پرداخت هزینه و ارسال هیچ گونه مدارکی میتوانند از این سیستم استفاده نمایند. مورد قبول واقع شدن در این سیستم از سوی استان مانیتوبا، متقاضیان را موظف به پرداخت وثیقه 100000 دلاری در این استان می کند. با راه اندازی بیزینسی موفق، زندگی در این استان و پذیرش تمامی تعهدات قید شده برای افراد، این مبلغ بازگردانده می شود.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، راهی مطمئن برای زندگی در کانادا و تضمین کننده اخذ اقامت این کشور می باشد. گرچه ویزای سرمایه گذاری در کانادا از طریق برنامه های مختلفی امکان پذیر می شود؛ با این حال استفاده از برنامه های استانی شرایط بهتر و موفقیت آمیزتری را برای افراد ایجاد می کند. روشی که متقاضیان با سرمایه گذاری، کارآفرینی، سکونت در هر یک از استان های کانادا و دریافت اقامت دائم، خواهند توانست آینده بهتری را برای خود رقم زنند. با مراجعه به موسسات مهاجرتی، بهترین برنامه را برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری انتخاب نمایید.


۱۹:۱۳:۳۸ | شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ | Saturday 21 / 11 November / 2020